Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek vámpírok, vagy egyéb...

Léteznek vámpírok, vagy egyéb misztikus lények?

Figyelt kérdés

2014. dec. 22. 17:24
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
*lények
2014. dec. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
miért kérdeznek itt folyton ilyeneket? (a gy.kerek)
2014. dec. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Én egy misztikus vámpir vagyok,de én már csak Mizót iszom!
2014. dec. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
utolsó ez a videománia alkonyatról szakszerűben volt. XD és én is csak MIZÓT ISZOK!!!!XD
2014. dec. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
utolsó,nekem nincs mániám
2014. dec. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 Lilith1994 ***** válasza:
Nem csak gyerekeknek vannak kérdéseik szerintem ez minden embert foglalkoztat. Szerintem létezhetnek mert hogy az sincsen be bizonyítva hogy nincsenek és az sem hogy vannak. Ja és a régi emberek sem voltak butábbak mint a maiak... ez tuti mert az emberek hülyünek el. ( akinek nem inge nem veszi magára)
2014. dec. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Izgalmas volna, ha léteznének. Kicsit ijesztő is nyilván, de izgalmas is. Remélem léteznek, még akkor is, ha soha nem derül fény erre. : )


Ugyanakkor van egy vámpírféle, aki tényleg létezik. Az energiavámpírok. Ők ugyan nem élőhalott vérszívók, hanem sajátos személyiségű emberek, de léteznek. Nem írom le milyenek, mert úgyis sok cikk és egyéb írás van róluk. : )

2014. dec. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Az energia vámpírok?Azok nem egy Amerikában élő vért szívó denevér fajta?
2014. dec. 28. 13:11
 29/35 anonim ***** válasza:

Igen, léteznek, én is az vagyok.

És éjfélkor ott fogok állni az ágyad mellett, hogy kiszívjam az összes véredet XDD

nyugi csak vicc volt, szerintem lehetséges, hogy léteznek, de ezt senki nem tudhatja biztosan, csak aki már találkozott eggyel; bár az kétlem hogy még élne :P

2014. dec. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 Senki Márk ***** válasza:

Léteznek-e misztikus lények?

Igazán jó kérdés, csak éppen nincs értelme. Misztikus lény annyit jelent, hogy titkos/titokzatos lény, azaz hogy nem tudhatsz róla...

Attól misztikus, hogy nem tud róla a közember.

Ló-szamár hibrid? igen, van... Tigris-oroszlán hibrid? ritka... Ember-majom hibrid? Állítólag próbálkoztak vele, de nem sikerült... Ember-ló hibrid??? (Kentaur) Kicsit erősnek tartom.

Sárkány? Biológiailag bármikor lehetne, napjainkban egyet sem láttak.

Vámpír? Jó koncepció, de sajna a vérszívók nem a pontszerű tűhegyes ragadozó foggal, hanem lapátszerű metszőfoggal tépik fel az eret, hogy a vérhez jussanak (biológia), szóval ha léteznek, sem abban a formában, mint a filmekben.


Szerintem sok mindennek van alapja, több misztikus lények is, de az idő és a mítosz enyhén kiszínezte, torzította az eredeti képet.

Például ha látok egy gigantikus három méter hosszú, mérgező harapású gyíkot, ami harapása után égő érzés a seb, pár száz év alatt átalakulhat sárkánnyá, na kb. így értem a színezést.


Öröm volt ismét írni pár kéretlen, és felesleges szót.

2014. dec. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!