Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Farkas szellem? Egyszer...

Farkas szellem? Egyszer kissebb koromba láttam egy farkas alakú szellemet vagy valamit. Bővebben lent! Létezik ilyen szellem, ha igen van valami jelentése?

Figyelt kérdés
Kissebb koromban az ágyam mellet véres szájjal vicsorgott rám, aztán pár hónappal később megint láttam, akkor felugrott a lábamhoz és védelmezően oda feküdt. Vajon létezik ilyen szellem, vagy ez mit jelent?

2014. dec. 23. 22:57
1 2
 1/11 hunpeter ***** válasza:
Nem létezik ilyen szellem, és -legalábbis bizonyítottan- másmilyen sem. Szerintem fölösleges egy álmon rágódnod.
2014. dec. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Forevernow válasza:
Fogalmam sincs, mit jelenthetnek az ilyen dolgok, de kicsi koromban egyszer velem is történt hasonló.. Egy kardfogú macska sétált fel a hasamra és nézett. Évekig minden este féltem, hogy visszatér, de soha többet nem láttam ilyesmit.
2014. dec. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha pontosabban leírnád kérlek a szem/bunda színt, azt hogy hány éves voltál és most mennyi vagy, valószínű többet tudnák mondani.
2014. dec. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A szemét és a bunda színét nem nagyon láttam de azt tudom hogy először vöröses volt aztán utána szürke. 6 éves voltam 12 vagyok.
2014. dec. 24. 08:12
 5/11 anonim ***** válasza:
Szellemek nem léteznek szerintem,de erről mindenkinek más véleménye van.
2014. dec. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
1. Az aki nem hisz az ilyenekben, minek szédül fel ilyen postokra ,,válaszokat" adni, vagy véleményt nyilvánítani? (Az, hogy nem bizonyították annyira nem igaz, de járj csak utána :D) 2. Igen. Előfordulhat, hogy szellemet láttál. Vannak olyan ősibb szellemek, amik bizonyos állatok formáját veszik fel.. Legalábbis tudomásom szerint.
2014. dec. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A) minek jön ide az aki nem hisz bennük?

B) köszi a normális válaszokat de továbbra is várok ilyeneket!

2014. dec. 26. 22:00
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes ha nem fekütt volna védelmezően eltévedt pokolkutyára voksotam volna ìgy nem tudom talán látomás
2014. dec. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Hallottam olyanról, hogy ha valakid vagy valamid meghalt, más lény szellemében előjöhet. Valahogy így.
2015. jan. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A védelmező alapján én inkább totemállatak mondanán, de 13 év alatt egy gyermek szavára sem adnak egy kultúrában sem.
2015. jan. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!