Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek elképzelhető,...

Szerintetek elképzelhető, hogy léteznek szellemek és egyéb természetfeletti lények? Esetleg van aki már "találkozott" ilyen lényekkel?

Figyelt kérdés

Én nem tudom eldönteni hogy higgyek bennük vagy ne, szellemet még nem láttam (szerencsére; összefostam volna magam XD) de nagyon foglalkoztat ez a téma, pl. az ufók, vámpírok létezését is el tudom képzelni..csak nem épp úgy mint ahogy a filmekben ábrázolják őket


várom a véleményeiteket és kérlek CSAK ÉRTELMES VÁLASZT ÍRJATOK ne ilyen érmelléki kuglófember meg egyéb hülyeségeket

megértéseteket köszönöm:)



2014. dec. 28. 20:34
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
egyébként az ufókról mit gondoltok? szerintetek létezhetnek?
2014. dec. 28. 21:30
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyszer belenéztem a tükörbe és ahogy megláttam magam,jól befoshtam.
2014. dec. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
XDD miért? mit néztél előtte??
2014. dec. 28. 22:20
 14/22 rebi xd ***** válasza:
ufók is léteznek szerintem
2014. dec. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Igen léteznek szellemek ; angyalok ; démonok ; menny és pokol .

Eggyesek nem túl barátságosak érdemes vigyázni velük.

2014. dec. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Léteznek mind szellemek, mind idegenek és mind pedig vámpírok, vérfarkasok, manók, óriások, démonok, stb.


Csupán ezeknek a lényeknek a legnagyobb része nem a mi fizikai síkunkon van jelen, ha nem vagy egy saját síkkal rendelkeznek mint mi emberek a fizikai síkunkkal (és az idegenek, meg a többi hús vér lény). Ha át is jönnek a mi síkunkra azaz ahhoz közeli síkra, akkor az asztrálon vannak. Ez a sík a mi felettünk lévők egyike. Itt nincsen fizikai valója semminek, mondhatni a lélek ide kerül ha meghalunk, majd tovább lép a felső asztrálra, ahol megtisztul, majd X idő után kezdheti elölről az egészet, hogy újabb tapasztalatokat szerezzen és spirituálisan fejlődjön.

2014. dec. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
#15-ösnek a kommentjéhez csak annyit fűznék hozzá, hogy alapjáraton nincsen sem menny, sem pedig pokol. Halálod után, mikor megtisztulni készül a lélek a képzeleted határozza meg, hogy mi legyen számodra az az időszak. A keresztények esnek bele nagyon sokszor abba a hibába, hogy mivel félnek a pokoltól, ezért oda is jutnak, pont amiatt, hogy azt képzelik el.. De valójában, ha te azt képzeled el, hogy a Bahamákon nyaralsz a barátnőddel, akkor az idő alatt azt is fogod megélni.
2014. dec. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 rebi xd ***** válasza:
kedves csongor te másokat ne szólj le mert elnyomlak
2014. dec. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Rebi xd nem kell védeni . Csongor igazábol a ki mit képzel dolog anyiban valós hogy a mennyet mindenki magának alkotja. És igazából csak 3 féle lény van a mi asztrálsikunkon kìvül(angyal,démon,szellem) a szellemeken kivül a másik kettő emberek megszálásával komunikál . A Démonok azért mert nem képesek fizikai valójukban sikunkra lépni . Az angyalok meg igen ritkán lépnek a fizikai sikra . Ebből csak 3 dolumemtàlt eset történt amit a biblia ìtt le .
2014. dec. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 rebi xd ***** válasza:
rendben van am azért írtam neki h ne hogy azt higyje hogy ő itt valaki
2014. dec. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!