Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti mit gondoltok david icke...

Ti mit gondoltok david icke munkásságáról?

Figyelt kérdés
csak úgy érdekel

2015. jan. 4. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
"munkásság"
2015. jan. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Ez már sokszor ki lett beszélve. Egy közönséges valaki, aki a pénzért ostobább és ostobább dolgokat állít. Lejáratta már magát, nem egyszer, de sajnos még mindig vannak akinek igényük van rá. Félreértés ne essék, nem vagyok egy óriási szkeptikus, csupán olyan sületlenségeket állít az az ember, hogy az már nevetséges.
2015. jan. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%

David Icke hatalmas sportcsarnokokban, Wembley arénákban szokott teltházas előadást tartani. Csak kíváncsi vagyok, hogy az itteni fikázósok közül ki lenne képes erre ? :-P


Amiket Icke mond, azok összhangban vannak, a legújabb ufológiai, kvantumfizikai kutatási eredményekkel. A modern fizika megengedi, sőt feltételezi olyan láthatatlan világok meglétét, amelyeket látni nem, csak energetikai szinten lehet észlelni és hogy az ember tudata különválik az anyagtól. Ezt nemismerni már elég elavult emberre vall. Itt a net skacok, essetek neki :-)

2015. jan. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

Tudod attól még, hogy valakit sokan követnek, nem biztos, hogy igaza van. Elég csak ránézned a magyar politikára.


Továbbá akármennyire próbálok erről szakirodalmat keresni, de nem megy. Kérlek küldj pár hivatalos linket. (Hivatalos alatt nem paranormal.hu és hasonló oldalakra gondolok.)

Nyitott vagyok új tudományos teóriákra, felfedezésekre, de légből kapott sületlenségekre nem. Továbbá gyíkemberekre és az illuminatira sem.

2015. jan. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hihetetlen emberek mennyire képesek az aynagi világban élni.
2015. jan. 5. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!