Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Honnan tudhatom biztosan,...

Honnan tudhatom biztosan, hogy amit látok, az nem evilági?

Figyelt kérdés
Én nem értek ehhez a témához, sosem olvastam utána de évek óta látok bizonyos alakokat, lényeket, érzem magamon a tekintetük, látom őket mozogni. Ha rájuk nézek, tehát arra a pontra fókuszálok, ahol van akkor eltűnik viszont ha fókuszálás nélkül úgymond távolba nézve körül nézek, az esetek többségében megint meglátom. A szememnek semmi baja, kérem a szkeptikusokat, hogy ne itt poénkodjanak, vagy legalább értelmes magyarázatot adjanak. Ez számomra teljesen komoly. 23 vagyok, 15 éves korom körül kezdődött. Sosem ártottak, csak vannak.
2015. jan. 5. 22:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
egy pszichológus hasznosabb választ adna
2015. jan. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Megnézeted őket másokkal, akik szintén képesek látni ilyeneket.
2015. jan. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Sajnos ilyen embert nem ismerek. Egy parapszichológussal már beszéltem de szerinte valószínűbb, hogy a lelki állapotomhoz van köze az egésznek, és a stresszes időszakok idézik elő.
2015. jan. 5. 22:43
 4/19 anonim ***** válasza:
Egyébként bármit is látsz, evilági az is, csak más tartományból. Elég könnyen rá lehet jönni mit látsz, ha esetleg írsz róluk bővebben. Sőt, ki lehet próbálni, hogy tényleg azt látod-e amire gondolsz.
2015. jan. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Arra lennék kíváncsi konkrétan, hogy aki látja és nem csak látni véli, az hogyan éli meg az egészet, mert ha illik ahhoz, ami velem történik, akkor már előrébb vagyok.
2015. jan. 5. 22:44
 6/19 A kérdező kommentje:
Szürke és sötét alakokat, nem feltétlenül emberit, felismerhetetlent vagy teljesen formátlant is. Lassan mozognak a szobákban és gyakran a frászt hozzák rám. Egy ismerősöm egy olyan házban lakik, ahol a 2. világháborúban zsidókat öltek meg. Ha ott vagyok az is előfordul, hogy kinyílik egy konyhaszekrény ajtó vagy leesik egy régi zsidó pénzérme. Nem tudjuk, honnan.
2015. jan. 5. 22:50
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem sok információ. Lehetnek általad kreált elementálok is. Ha évek óta látod őket, esetleg részletesebben leírhatnád a viselkedésüket.
2015. jan. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%
Miért nem meditálsz, és fejleszted a harmadik szemed? Magas szintre juthatnál.
2015. jan. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%
Hát nem tudom, de lehet, hogy ez a látás egyénileg eltérően nyilvánul meg.Már többen írták, hogy csak szemük sarkából, periférián képesek alakokat (szellemet) meglátni.Én láttam már több féle különös jelenséget.Láttam nappal átlátszó szellemalakot.Láttam éjjel szellemet több esetben, azokat fény vette körül.És egy időszakban gyakori volt, hogy éjjelente a félhomályos szobában az ágyam közelében imbolygó fekete alakot láttam.Mivel eleve sötét volt, csak a nagysága, magassága volt kivehető és emberi alakra emlékeztetett.Nagyon sötét volt, mély sötét, feketébb a szoba legsötétebb pontjainál.Lányom is látott ilyet többször is.Egy alkalommal ugyan ilyen lassan mozgó "foltot" láttam, kb ember méretűt, csak akkor felettem, a mennyezet közelében és foszforeszkáló zöld színű volt.Nem tudom, mik lehettek ezek.Most is ugyanolyan a szobában minden, a sötétítés is a régi, de ezeket a valamiket már vagy éve nem láttuk!
2015. jan. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"...leesik egy régi zsidó pénzérme."

No, nemá'

Melyik országban használtak a szidók külön pénzérmét?

A pénzverés ma állami, régen királyi monopólium volt.

2015. jan. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!