Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehet úgy is szellem a házban...

Lehet úgy is szellem a házban hogy a körülöttem levő állatok (kutya, macska) egyáltalán nem érzékelik?

Figyelt kérdés
szellem,démon,kutya,macska
2015. jan. 8. 20:49
 1/10 viktorvarga ***** válasza:
55%
mert azt ki mondta neked h érzékelik?filmben láttad mi?
2015. jan. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%

Igen, lehet!

A kutyák, macskák kifinomult érzékeléssel bírnak, ám a nincset ők sem érzékelik.

2015. jan. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Legoman ***** válasza:
71%
Az állatok megérzik az ilyet, sokkal előbb mint az ember. Úgy mint a közelgő katasztrófát, vagy földrengést. Ha zavartak az állatok és a macska is figyel egy pontot, majd elkezd fújtatni, esetleg a kutya is ugyanazt a pontot figyeli állandóan, és el nem lehet hívni onnan, esetleg ugatja, akkor van esély rá, hogy szellem van nálatok, de azt te is észre vennéd. :)
2015. jan. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
Mit szedtek?
2015. jan. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
A szellemeknél sokkal durvább dolgok vannak az univerzumban/világegyetemben!! Akadjatok már le a szellemekről... Hallottatok olyanról hogy párhuzamos világ? Vagy szabad szemmel nem látható fizikai kémiai tevékenység? Subatomi féreglyuk vagy levegő? Vagy ultra rezonancia?
2015. jan. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%
Nem. Szellemek nem léteznek.
2015. jan. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nyugodjatok mar le mindenki masba hisz nekem a testverem az unikornisokban,na es akkor en nem hiszek,õ hisz akkor higgye csak.... Valoszinu meg van ra az oka a kerdezonek hogyha ilyet kerdez,amugy az allatok megerzik a szellemeket,szoval lehet :)
2015. jan. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A szellemet meg magyarázhatatlan jelenségek köré soroljuk a hit csak erősiti a kivételeket. Viszont a tudás az ami igazából meg magyarázza és az esetek 100%-ban meg magyarázhatóak.(előbb v utóbb) :)
2015. jan. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
XD ÉN NEM ANNYIRA HISZEK A SZELLEMEKBEN... e a barátnőmnek van egy macskája. fönt simogatja a macskát, közbe TV-t néz a szobájában. a macska egyszer csak mererden néz valamerre(nem tom hogy pontosan merre) és egyszer csak leugri kaz ágyról és elkezdi kaparni az ajtót. barátnőm kinyitja az ajtót, a macskameg mint valami ágyugojó szalad ki rajta. ez elmeletileg igaz. na mind1 szerintem nxxugi! :D
2015. márc. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én meg amikor hazajöttem, szartam egy nagyot.

A feleségem meg kiakart önteni egy felmosót a budiba, és kiengedte a szellemet a wcből.

Olyan szag volt, majd összehángytam magam. Pedig a sajátomtól nem szoktam undorodni....

2015. márc. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!