Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehetett? Megijesztett...

Mi lehetett? Megijesztett nagyon! Macskám szellemet latott?

Figyelt kérdés

egyedül vagyok itthon (macskámmal), ezoteria rovatban olvastam kerdeseket, ha ez lenyeg.. ès a cica egyszercsak hirtelen odanézett a falon egy pontra, ahol se legy, se semmi nem volt, meredten bámulta, majd nagyon furcsa hangot adott ki, milyet még soha, és fölfelé ugrált, majd le"fekudt", leszoritoritotta fejét, arra a pontra nézett kozbe szemeivel, és gyorsan kiszaladt.

mi lehetett? szellem? meg nem csinalt ilyet.

nagyon megijedtem, legyszi norm. valaszokat!



2013. szept. 4. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
valamit tuti látott ,ne félj nem bántanak a szellemek....
2013. szept. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Nyugi, nem szellemet látott. Valójában megszállta a macskádat egy démon.
2013. szept. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
Lehetett szellem is de vszinübb hogy a te aurád egy leszakadt darabját látta. A macskák sok olyasmit látnak amit te nem.
2013. szept. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Gyémántlány ***** válasza:
89%

A macskák érdekes kis állatok, magam is macskatulajdonos vagyok, és, hát olvastam egy-pár könyvet róluk, és Cilin (cicám) is megfigyeltem néhány érdekességet.

A szakkönyvek egyértelműen azt tanácsolják hogy, ha a macska viselkedése váratlanul, hirtelen megváltozik (például feltűnően sokat rohangál, ilyesmik) az betegségre, egyéb problémára utalhat! Ha többször is látod rajta, hogy fura dolgokat csinál, vidd orvoshoz! Lehet, hogy fájdalmai vannak!

Nem kell mindjárt ezotériás baromságokat beleképzelni a dolgokba, egyszerűen gondolkodj reálisan és logikusan! Mindennek oka van, ez igaz, de nem ezotériai oka! A cicád vagy beteg, vagy túl sok az energiája... Ennyi!

2013. szept. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Szia! Nos én mondhatni tapasztalt vagyok az e-féle témákban, lévén, hogy már láttam is szellemet. Nos igen! Az állatoknak, főleg a kutyáknak és a macskáknak megvan az a képességük, hogy látják az elhunytakat, sőt még a kisbabáknak is. Kisbabaként biztos Te is láttál már, de arra már nem emlékszel! Valószínű tényleg szellem volt amit a macskád látott. Te nem érezted azt, mintha figyelnének ,stb...? Volt már máskor is hasonló eset?
2013. szept. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

A macskák valószínűleg érzékelik az idegen entitásokat, ez nem zárható ki, hogy így van.


Érdekes lények a macskák.

2013. szept. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

5.:nem ereztem, soha nem.is ereztem ilyet.

nem tortent meg hasonlo eset.

2013. szept. 8. 13:36
 8/11 A kérdező kommentje:

5.:nem ereztem, soha nem is ereztem ilyet.

nem tortent meg hasonlo eset.

2013. szept. 8. 13:36
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódni. Annyi az egész, hogy amikor komolyabban foglalkozol ezotériával, főleg szellemtörténetekkel, akkor "ráhangolódsz" a szellemvilágra, és ezt a szellemlények is érzékelik. Ilyenkor meglehet, hogy bekukkantanak páran, aztán tovább is állnak (pláne, ha egyáltalán nem érzékeled őket, akkor felesleges maradniuk), a macskád meg épp látott valakit, aki benéz. :) Nálam a Paranormal Activity megnézése is épp elég volt, hogy bemásszanak hozzám... pedig az "csak" leforgatott film. ^^'
2013. szept. 10. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
van 4 macskám nem látnak semmit. van nyuszim is nem látnak semmit. NO a papagájom se SEJ HAJ NÉPTNCxd
2013. szept. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!