Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemet láttunk?

Szellemet láttunk?

Figyelt kérdés

E testéremmel amikor mentünk ki a szobámból azt láttuk, hogy a 2 éve meghalt hörcsögöm fut el az ajtó elött olyankor megdöbbenve egymásra néztünk és próbáltunk utána menni utána megint láttuk, hogy az előszoba végén el kanyarodik a konyhába kimentünk de sehol semmi nem volt..

Át kutattuk az egész lakást de sehol semmi a hörcsögöm pedig 2 éves meg halt. Ő is és én is láttam vagyis az nem lehet, hogy képzelődtem. Mi lehetett ez? Tényleg itt járhatott? mit jelenthet ez?

Normális válaszokat légyszives:)


2015. febr. 4. 22:09
1 2
 1/11 anonim válasza:
89%
Ez fájt. xD
2015. febr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Erre normalis valaszt nem lehet fricim :D
2015. febr. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg egy egérre vagy patkányra nem gondoltatok? :D

Bár tényleg életszerűbb hogy a hörcsögöd szelleme volt.XD

2015. febr. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy vannak szellemek, de szerintem itt szimplán egy nagyobb egeret láttatok:)
2015. febr. 5. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%

Sajnos tényleg a halott hörcsög lehetett az, nagyon gyakori, hogy a lakásban tartott rágcsálók halálukkor nem találnak át a túlvilágba (mert ketrecben vannak egész életükben, a külvilág idegen nekik, ezért is kell sokszor kivenni és sétáltatni őket).

Megszabadulni csak úgy lehet tőle, ha betelepítesz a lakásba egy szellemmacskát. Ehhez szükség van egy élő macskára, akit fel kell áldozni. Éjfél előtt rakj ki macskaalomból egy pentagramot, gyújts meg 13 gyertyát, egy tálban égess el egy marok illatos macskamentát, és a pentagramm közepén pontban éjfélkor áldozd fel a macskát. A szelleme ott fog maradni, és el fogja üldözni a hörcsögöt. A szellemmacska sajnos maradni fog, de annyira nem zavaró, mint a hörcsög, néha összekarcol egy-egy bútort, vagy fehér szőröket hagy a ruhákon, de éjszakánként kirakott macsakakajával ez is semlegesíthető.

2015. febr. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó ne írj nekik ilyen hülyeséget, mert még a végén tényleg megcsinálják. :D Kár lenne szegény macsekért. XD
2015. febr. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem kell akkora faxnit csinálni , elég ehhez egy marék macskaszar is.
2015. febr. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2015. febr. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
10:27 es ha ezt komolyan gondoltad akkor menj el Orvoshoz. Ha viccnek szàntad akkor jó vicc (y) :D
2015. febr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha rálépsz és szörcsög, akkor nem szellem a hörcsög.
2015. febr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!