Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Átélt, vagy látott valaki...

Arobi kérdése:

Átélt, vagy látott valaki közületek isteni csodát? Nem az: Istenire értem, nem vallásos értelemben, mert azzal Dunát lehet rekeszteni. Hanem a hétköznapi ember, ateista számára is már csodát!?

Figyelt kérdés

Esetleg családtag ? Hiteles ismerős ?


Hogy olvastatok,azt ne !


Sok van ilyen,és mind olvastunk !



#látás #csoda #átélt csoda
2015. febr. 10. 04:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Nyilván nem tudhatom, a te fogalmaid szerint mi tekinthető csodának - biztosan mindenki máshogy definiálná, és máshol húzná meg a határt.


Az a tapasztalat, ami a saját életemben szerintem a legközelebb volt az én csodáról alkotott fogalmaimhoz, az egyik közeli családtagom esetében egy orvosi leletekkel objektíven igazolt, nagyon nagy mértékű, és igen gyorsan bekövetkezett javulás a gyógyulás irányába - egy a lélek és a reinkarnáció létezésén alapuló, metafizikai síkú terápia hatására (vagy ha nagyon objektív szeretnék lenni, akkor egy ilyen terápia egyetlen alkalommal történt "alkalmazását" követően), - egy olyan betegségből, ami a nyugati orvostudomány jelenlegi ismeretei és álláspontja szerint nem gyógyítható, nem vissszafordítható, csak a progresszióját lehet lassítani, mert egy ideg elsorvadása okozza.


Őszintén szólva akármennyire is bíztam valami pozitív elmozdulásban, alapvetően természettudományos beállítottsággal és végzettséggel én is legfeljebb abban tudtam hinni, bízni, hogy lelassul nála a romlás korábbi üteme, vagy legjobb esetben is csak leáll, így a mai napig tisztán emlékszem arra, hogy miután a kontroll vizsgálaton megkapta a legfrissebb leletét, hosszú percekig néztem az asztalra időrendi sorrendben kiterített leleteit, mire el tudtam, el mertem végre hinni, hogy tényleg a legutolsó eredményei lettek messze a legjobbak.


A kezelőorvosa annyit mondott, hogy őszintén szólva nem tudja megmagyarázni, ő ilyennel eddig még nem találkozott, és mást nem tud mondani, mint hogy nagyon, de nagyon örüljön neki.


De ami történt, arra én személy szerint nem úgy tekintek, mint "csodára", csak úgy, mint egy csodálatos dologra, és végtelenül hálás vagyok érte a gondviselésnek, illetve úgy is tekintek rá, mint egy rendkívül hasznos és tanulságos tapasztalatra, ami első, - de azóta már nem utolsó - alkalommal szembestett azzal, hogy azok a dolgok, amiket elfogadunk tényként, ha elég sokszor, és látszólag elég megbízható, hiteles forrásból halljuk őket, időnként nem mások, mint hamis hitrendszerek.


(Azóta egyébként találkoztam egyszer egy olyan hölggyel egy tanfolyamon, aki a saját elmondása szerint sclerosis multiplexből gyógyult meg teljesen tünetmentesre ugyanezzel a terápiával (már nem emlékszem, mennyi idő alatt), de mivel az orvosi leleteit nem láttam, az ő esetében nyilván csak tudok hagyatkozni, amit saját maga elmondott.)


Visszatérve a "csoda" fogalmára, Szent Ágoston nem mostanában élt, hanem több, mint 1500 éve, de szerintem igaza volt, amikor azt fogalmazta meg, hogy "A csodák nem a természetnek törvényeinek mondanak ellent, hanem csupán annak, amit mi a természetről tudunk."

2015. febr. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Bocsánat, a kapkodásban elírtam:


... az ő esetében nyilván csak arra tudok hagyatkozni, amit ...


.... nem a természet törvényeinek mondanak ellent ...

(illetve láttam már olyan fordításban, hogy "nem a természetnek mondanak ellent, ...)

2015. febr. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%

Minnél többet tanultam, annál többet tudtam.

A tudásommal fordított arányosságban csökkent a csodák száma.

.

Csodák csak a nemtudóknak vannak!

2015. febr. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mi számít csodának?

Százezer éve a tűz is csodának számított.

2015. febr. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Tetszik a válaszod 1-es. Magam is természettudományos beállitottságú vagyok. Mindemellett egy 'alsó hangon'valami plusz érzékelésem. És egy,egyetlenegy megtapasztalásom. Ha ez nem történik velem,ezt a kérdést se tettem volna föl. Mert addig csak legyintettem az ilyenre,illetve azt mondtam,hogy a 'gyenge'embernek is kell valami. Nos azóta rájöttem,mind gyengék vagyunk.

Szeretném elkérni tőled a terápia címet,elérhetőségét,mert lenne egy hasonló nagy báj,amiben a 'viszonylag hiteles forrású orvosok 'se tudnak hatékonyan segíteni,és ezt meg is mondták.


A csoda-történetem pedig íme,nektek adom: Volt egyszer régen,ott ahol kurta farkú malac már nem túr,egy kisvárosban Tolnában,,Szekszárdon.

Sokáig küzdöttem homloküreg gyulladással,már diákéveim alatt előjött. Azután szinte 2-3 havonta kiújult. Már odáig fajult,hogy többször az egész fejem fájt tőle. Attól féltem,hogy bekövetkezhet hogy ráhúzódik az agyhártyára. Mondanom nem kell,tudjátok ez mit jelent. Egy szóval,életveszélyt. Egy ilyen alkalommal péntek este,nem bírtam.és féltem is várni hétfőig. Bementem az SZTK ügyeletre este 8-kor. Meglepő felismeréssel felismertem a Dokiban volt pécsi sporttársam diákeveimből. Nem voltunk barátok,sőt a köszönésen kívül pár szót ha váltottunk évek alatt,de mindig láttuk egymást.,és nem egy suliba jártunk, ő az orvosira jart. Furcsa,egyedül volt,nővér sehol,az epület kihalt,mintha csak ketten lettünk volna.Még amikor elmentem is .Láttam szemében,ő is fölismert. Mielőtt megszólalhattam volna,megkérdezte,mi a panaszom szigorúan magázva,most már szeme se árulta. Igen rosszul esett a dolog. Megalázva éreztem magam. Elmondtam mi a baj,és hogy.ez már krónikus,mióta,stb.pár pontos szóval. Azt mondta:Feküdjön föl ide az ágyra,és vesse le a cipőjét ! Hát én néztem rá egy pillanatig,hogy jól értettem-e,vagy már ráment az agyamra a gyulladás és vizionálok,de rám nézett és azt mondta: Csak nyugodtan,nem kell sietni,a zoknit is vegye le ! (Egy beteg se várt kinnt.) Megtettem amit kért . Erre azt mondta :Ne ijedjen meg,ha az orrtövénél és gyulladt részeken forróságot fog érezni ! És elkezdte dörzsölni,maszirozni a két nagyláb ujjam egyszerre. Közben nézett rám furcsán,engem nézett,de mégse. Egyszer csak,de szinte azonnal forróság öntött el az orrnyergemnél,és a teljes homlokomon. Először megijedtem,a jelenségtől,hogy ezt egy ember okozza,látszólag "hókuszpókkal",és hogy fájni fog. De érdekes módon a forróság jó érzést adott,és erős nyugtató hullám vonult lelkemen át. Az egész tán 5 perc volt,de nem tudom,lehet több,mert az időérzékem teljesen elment. Utána felőöltőztem.Ő közölte: Ez egy jó időre elveszi.a fájdalmat,és gyulladást csökkenti,de ír föl gyógyszert,váltsam ki,és szedjem be azt is. És mondta : Viszontlátásra ! Rosszul esett a vége is. Nem hoztam föl,ismeretségünk,és hogy láttam ő is megismert. Elkullogtam,mint egy kutya,de legalább már nem fájt a fejem,olyan megkönnyebbülést adott. Azt hiszem ez volt az ő titkos köszönése.

Sokszor gondoltam erre,és nem tudom mi lehetett ez. De működött,és CSODA volt !

Azóta 2-szer volt kis homloküreg gyulladásom,de gyenge,nem olyan brutális mint régen szokott.

S egy jó ideje,már hosszú évek óta soha ! Pedig már nem vigyázok a hidegben úgy,kissé kacérkodok is vele.de nem. Nincs gyulladás,csak fázik,s jégabroncs a homlokomon.

Már régóta nem élek Szekszárdon. Titkon azt remélem,hogy rábukkan és olvassa ezt. S hogy szeretném megköszönni neki szívből mindezt.


" Egy Csodadoktorról " Sziasztok : Rb/Robi

2015. febr. 11. 02:53
 6/11 anonim ***** válasza:
Leérettségiztem
2015. febr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Melyik városban laksz kérdező?
2015. febr. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

1-es válasz is tetszik,a 3-as igazi tudományos,a 4-es is jó igen.

Gratula az érettségizőnknek !

7-es neked privátba kérdésedre válaszoltam.


üdv R

2015. febr. 27. 14:19
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen. Egyszer találkoztam LOLon egy polákkal, aki nem feedelt.
2015. márc. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nagypapám egyetlen napot hiányzott úgy a munkahelyéről, hogy nem volt rá indoka (se beteg nem volt, se semmi ügyintézni valója nem akadt, csak aznap nem volt kedve bemenni ezért otthon maradt újságot olvasni). A gyár aznap felrobbant. De inkább csak szerencsének tartjuk.
2016. nov. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!