Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Babahangok? Suhanó árnyak? Mii?

Babahangok? Suhanó árnyak? Mii?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek a testvérének a barátnőjéről szól

Tehát:Nekik nincs szomszéduk, hanem rögtön a temető nyílik.A környéken egyetlen baba sincs.Amikor zuhanyozik, bababeszélgetéseket hall, tisztán, és valamikor fehér árnyak suhannak el az ablak alatt.Komolyan, ilyen szavak, ahogy a csöppségek is mondják:

"Mama" vagy "Ajutó"(Autó)

Há' én nemtudom mi ez.



2015. febr. 21. 13:36
1 2
 1/18 szilvo79 ***** válasza:
0%
szia.szerintem hallucinál.
2015. febr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
18%

Van úgy hogy a macskák is babahangokat adnak ki.

https://www.youtube.com/watch?v=-bxxAO8exFA

(Az más kérdés hogy a videóban látható házimacska önmaga szokott mosdani és nincs fürdetéshez szokva).

Én azt gondolom a szellemekről hogy agyunk játékai. Agyunk egy ismert képnek azonosítja az arra hasonló látottakat. Legyen az egy légy felnagyított árnyéka az utcai lámpa fényében, bármi.

2015. febr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%
A temetőből a halott kisbabák fel tudnak jönni a zuhanyrózsán át.
2015. febr. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
34%
Miert nem veszi fel a hangokat?
2015. febr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
26%
A barátnőd tesója is barátnőd?
2015. febr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
46%

Tegnap női sikoly

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..


ma meg babahang... Érdekes. XD Nem ártana felnőni.

2015. febr. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%

Valószínűleg a temetőből ártószellemek jönnek át a közeli házba, és így próbálnak hatni az ott tartózkodókra. Nem mindenki hallja őket, van, aki érzékeny a szellemek hangjára, és meghallja őket, van, aki még akkor se hallaná, ha ordítanának hozzá. Általában pont azokhoz beszélnek, akik hallják őket, ezeket gyakran skizofrénnek nevezik, sajnálatosan nem azok.

Én azt javaslom, sürgősen szenteltessék fel a házat egy pappal, vagy táltossal, van, aki ingyen szolgálatot végezz. Csak jelképes adományt kell adni érte!

2015. febr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
be van lőve valamivel
2015. febr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező, a kérdésen belül leírtakkal már meg is válaszoltad, hogy mi ez.

,,Rögtön a temető nyílik" - itt a válasz.

A temetőn rengeteg kóbor lélek van, akár démonok is. A fehér árny, illetve hang szellemre utal, de meg kell említeni, hogy a démonok előszeretettel jelennek meg gyermeki alakban.

Én egy költözést javaslok.

2015. febr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
23%
Kérdező! Te nem vagy székely? :)))))) A szójárás: szomszéduk, zuhanyozik, ez olyan :)))))) Csak azért mert én az vónék:)))))))))
2015. febr. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!