Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Babahangok? Suhanó árnyak? Mii?

Babahangok? Suhanó árnyak? Mii?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek a testvérének a barátnőjéről szól

Tehát:Nekik nincs szomszéduk, hanem rögtön a temető nyílik.A környéken egyetlen baba sincs.Amikor zuhanyozik, bababeszélgetéseket hall, tisztán, és valamikor fehér árnyak suhannak el az ablak alatt.Komolyan, ilyen szavak, ahogy a csöppségek is mondják:

"Mama" vagy "Ajutó"(Autó)

Há' én nemtudom mi ez.



2015. febr. 21. 13:36
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok székely, de a barátnőm tesójának barátnője se székely...
2015. febr. 22. 12:54
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Vondd meg tőle a napi adagot.
2015. febr. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A jelenség létezik, fehér ködfoszlány szerű árnyat én is láttam. Közel a temető, nem meglepő. Nem fognak ártani, ne foglalkozzon velük.
2015. márc. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem bántják de attól.még érthető hogy be van tojva.
2015. márc. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Sokan nem hisznek ezekben én mindig is hittem. Az meg hogy rengeteg normál esetben lehetetlen dolog történt velem, csak bizomyíték. Annyi szarság történt velem hogy szerintem ezek után mindenki hinne a természet feletti lényekben. Most komolyan egy példa az asztalnál eszek egy levest a konyhában sötét volt és egy szatyór folyamatosa zörgött odanézek abbahagyja újra zörög odamegyek üres. A szatyrokat elötte nem mozgattam. Másik zörög a hűtő előtt odamegyek és mögöttem nyögésszerü hangot ad ki a hűtő, amit még soha nem csinált. Sorolhatnám még a durva sztorikat. A kérdezőnek meg annyit hogy költözenek el onnan. Mert a szellemek rájuk ragadnak és energiát szívnak. Ajánlom erre az Árkádia Fényei egyházat csinálnak szellemlevételt (én is).
2015. ápr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Persze, jó pénzért.
2015. ápr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én hiszek neked


Tőlünk nem.messze van egy elhagyatott templom,közvetlen a temető mellett,biztos vagyok benne hogy szellemjárta


De szerintem a fehér szellemek nem ártóak,mert a fehér az maga a megtisztulás szine,a babahangok simán lehetnek halott gyerekeké,babáké

Ha nagyon félnek költözzenek elonnan

2020. dec. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Igen ez teljesen normális

Mindenki arra fogja hogy iszik vagy drogozik

Hát kedvesek,nem az egyetlen megoldás mindenre

Én sem drogozok se iszok mégis törtênik ilyen dolof

2020. dec. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!