Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemidézés, lehetséges? Ha...

Szellemidézés, lehetséges? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
és ha sikerül tényleg lehet tőle kivánni? Csicskám lesz?

2014. aug. 25. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. aug. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
semmiképp se nézd le! am ha érdekel privátban.
2014. aug. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Hogynemár LSD-nek hívják azt a szert, ami igen erős hallucinációk idéz elő azzal nemcsak szellemet, de még egyszarvút is láthatsz.
2014. aug. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

Én tudok két módszert:

1.


Éjfélkor meztelenre vetkőzöl és a tükör elé állsz.

Azt mondod blody mary 3x ,aztán azt ,hogy BLOODY MARY B*SSZ MEG !!!

EKKOR nem jön még elő először áldozat kell ezért verd ki előtte ,aztán ba*d meg a tükröt ,higy betörjön.

VÉGÜL EGY BONYOLULT FOLYAMAT:

Nyúlj fel a végbeledbe 2 kézzel és ugrájj guggolva körbe és mond ,hogy gyere mari ,neeeh!

2014. aug. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csicskáááád??

Egy magasabb síkon rezgő lény legyen egy halandó csicskája?

Összekevered a dzsinnel, de ők csak az araboknak jelennek meg!

2014. aug. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kicsit el vagy tévedve,kedves Kérdező

A szellemtől nem lehet kívánni és nem lesz a "csicskád"

A démon az,akivel ALKUT tudsz kötni.Valamit-valamiért.Nem lesz se a szolgád,se a csicskád!Nem szabad lealacsonyítani!Ha szeretnél démont/szellemet idézni,akkoris tisztelettel kell beszélni vele!

2014. aug. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
a demonidezes lehetseges de nem biztos,hogy azt idezed meg akit akasz vagy viszafele is elsulhet mint nalam de ha erdekel akkor irj privatban es leirom a modszert demonidezesre.
2014. aug. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
En azt ajanlom hogy ne idezz szelemet!en mar megtettem es azota magnes vagyok,minden szellem kapcsolatba akar velem lepni. Es igen,kerhetsz toluk valamit,en is kertem bar ez nem ajanlatos! Mágiával tudsz kerni...azt is csinaltam,szerelem magiat. TE NE CSINALD! en ejszakakat nem alszom,stb..
2014. aug. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!