Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Aki latjak/halljak a szellemet...

Aki latjak/halljak a szellemet, demont vagy valami termeszetfelettit az inkabb buljon el az agyaba es varja meg mig vilagos lesz vagy nrm lesz egyedul vagy inkabb ott akkor szalljon vele szembe es ne feljen?

Figyelt kérdés

2015. márc. 17. 14:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
Sem elbújni, sem szembeszállni nem tudsz, tulajdonképpen mindegy.
2015. márc. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tulajdonkepp nem mindegy.
2015. márc. 17. 15:01
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Miért ne lenne? Ha valami erősebb nálad és bántani akar, akkor a takaró véd meg, vagy az, ha megpróbálod megütni? Szerintem egyik sem.
2015. márc. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nalad lehet hogy erosebb foleg ilyen hozza alassal de nem mindenki olyan mint te
2015. márc. 17. 15:05
 5/14 anonim ***** válasza:
37%
Minek kérdezel, ha nem tetszik a válasz? Általános kérdést tettél fel, általános választ kaptál. De akkor bújj el az ágyadba, ott biztos minden megoldódik...
2015. márc. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél magadhoz sót, szord vele körbe magad és az majd megvéd. :DD Amúgy meg nem tudom. Talán hordj magadnál sót. Bár elég fura látvány, ha valaki az utcán sóval dobálózik. xD
2015. márc. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
B. Szhatod a takaródat drága kérdező. Kiránt alóla mint a rántotta, s végighuz a plafonon, majd vissza dob a földre. Ne bújj az ágy alá mert a lakhelyén kotsz ki. Igyá szentelt vizet s nagyivben elkerul, pláne ha só ia van benne.
2015. márc. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az első válaszolo jol irta "Sem elbújni, sem szembeszállni nem tudsz, tulajdonképpen mindegy." Kérdező, neked nem megfelelő ez a válasz, ugyanis azt irtad, hogy nem mindegy. Akkor inkább tarts egy botot, pálcát, söprűt vagy akármit az ágyad melett, és ha hallod, kezzél el hadonászni a hang irányába, és a lény fejvesztve menekül vissza a pokol legsötétebb bugyrába. Vagy csak hirtelen bujj be a paplan alá, és olyankor a szellem vagy démon nem érti, hogy hová tünhettél el (a takaró megvéd, eltakar), és inkább visszamegy a pokolba kártázni Azazellel és Belphegorral. Válaszz, melyik megoldás szimpatikusabb.
2015. márc. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igazabol nem is azt kerdeztem amire az elsi valasszoly o mar mas kerdesre adott valaszt olyanra ami engem nem erdekel
2015. márc. 17. 15:26
 10/14 A kérdező kommentje:
hanem azt hogy szembeszalljon e vele vagy se..
2015. márc. 17. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!