Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Aki latjak/halljak a szellemet...

Aki latjak/halljak a szellemet, demont vagy valami termeszetfelettit az inkabb buljon el az agyaba es varja meg mig vilagos lesz vagy nrm lesz egyedul vagy inkabb ott akkor szalljon vele szembe es ne feljen?

Figyelt kérdés

2015. márc. 17. 14:58
1 2
 11/14 Legoman ***** válasza:

Én is az első mellett vagyok, hogy teljesen mindegy hova bújsz, ha bántani akar, akkor bántani fog.

Védekezni tudsz ellene, de azt én nem tudom neked megtanítani ugyanis magadnak kell rájönnöd.

Ha színes, akkor nem szellem, hanem az energiádat szívja le, szóval, ha félsz tőle, akkor értelemszerűen odafog járni hozzád és szívja az energiádat. Ha elbújsz a takaró alá, akkor az azt jelenti, hogy félsz, és ezáltal még tovább ott marad.

Rá kell szólnod, erősen és határozottan, káromkodás nélkül. Nézz a szemébe, de ne félj. A saját fegyverével győzd le.

Persze nem lesz könnyű, de mindenképpen meg kell tanulnod ezt. Ameddig félsz, addig szabad préda vagy, ha nem félsz, akkor értelemszerűen nem mennek hozzád.

Ennyit tudtam segíteni, a többi már a te dolgod. :)

2015. márc. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Es segitett , koszonom!
2015. márc. 17. 15:35
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha van agya, ne bújjon el benne, hanem használja! Ezt nagyon nem szeretik a démonok és sürgösen olajra lépnek!

Aki pedig állandóan a démonoktól fél, annak nincs az általad említett szerve, ahova bújhasson...

2015. márc. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én annyira nem hiszek ebben a "természetfeletti" dolgokban, de ha te tényleg hallasz vmi ilyesmit és megijeszt, akkor szerintem az elbújás a nyerő;-).
2015. márc. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!