Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek a kettő dolognak...

Szerintetek a kettő dolognak lehet köze egymáshoz?

Figyelt kérdés
A történet röviden.Régiséggyűjtő vagyok,és egy ismerősöm mondta,hogy a régi elhagyott kórház légóvpincéjében lehet találni egy gázálarcot.Ismerőseimmel le is mentünk,meg is lett a maszk,ám a bunker egyik részéből fény szűrődött ki. Mikor beléptünk egy Pentagramma (remélem jól írtam le) Minden végén 1-1 égő gyertyával,a falon pedig ilyen utasításokkal.Kicsit megijedtünk ezért a gyertákat azonnal eloltottuk és elhagytuk a termet. Rá 2 napra megbetegedtem,és már ez 1 hónapja történt. Az orvos szerint csak megfázás de semmilyen gyógyszer nem segít. Lehet a kettőnek köze egymáshoz?

2015. ápr. 3. 19:04
1 2
 1/19 Missi_Key ***** válasza:
95%
elhagyott épületek --> spórák a levegőben, aszbeszt, tetanusz..válogass
2015. ápr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
48%
Ha egyszer elkezdted akkor csináld is végig az utasításokat különben bele is halhatsz.
2015. ápr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet köze a kérdés kiírásának ahhoz, hogy hazudsz.
2015. ápr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%
Ha ott lettél VOLNA és az meséd igaz VOLNA, akor olvastad VOLNA az utasításokat (máskülönben honnan veszed, hogy azok?), ide írtad VOLNA, nem pedig így fogalmazol:"...a falon pedig ilyen utasításokkal."
2015. ápr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

Milyen gyógyszer?

Méreg keverők v ahogy te hívod orvosok nem adnak gyógyszert.

Egyik sem.

2015. ápr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
53%

kulcsszavak között: ekszöszájszbúk


(A húsvéti szünetre való tekintettel most nem kérdezzük meg, hogy kész-e holnapra a lecke. :-)

2015. ápr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem viccnek szántam a kérdést,az ekszöszűjszbúk csak random került közé..De természetesen hazudok..Az utasításokról meg azért nem írok részletesen mert nem értek ehhez. Az egyetlen rajz amit értettem,az,hogy a csillag közepébe kell állni. Gyógyszereket pedig a szokásos ACC,mebocain stb szedem. Akit esetleg érdekel a téma képet tudok mutatni..
2015. ápr. 3. 23:05
 8/19 anonim ***** válasza:
az nekem is feltűnt egyből :)
2015. ápr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
az "ekszöszájszbúk" nekem is feltűnt egyből :)
2015. ápr. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Igen az ekszöszájszbúk random került bele a kulcsszavak közé,gondoltam,hogy arra rákapnak az emberek. A lényeg az,hogy amit leírtam az igaz,aki hiszi hiszi aki nem az nem.. Van jobb dolgom mint ilyeneket kiírni de ahogy gondoljátok.
2015. ápr. 3. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!