Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek a kettő dolognak...

Szerintetek a kettő dolognak lehet köze egymáshoz?

Figyelt kérdés
A történet röviden.Régiséggyűjtő vagyok,és egy ismerősöm mondta,hogy a régi elhagyott kórház légóvpincéjében lehet találni egy gázálarcot.Ismerőseimmel le is mentünk,meg is lett a maszk,ám a bunker egyik részéből fény szűrődött ki. Mikor beléptünk egy Pentagramma (remélem jól írtam le) Minden végén 1-1 égő gyertyával,a falon pedig ilyen utasításokkal.Kicsit megijedtünk ezért a gyertákat azonnal eloltottuk és elhagytuk a termet. Rá 2 napra megbetegedtem,és már ez 1 hónapja történt. Az orvos szerint csak megfázás de semmilyen gyógyszer nem segít. Lehet a kettőnek köze egymáshoz?

2015. ápr. 3. 19:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
én kértem képet de nem jön semmi :(
2015. ápr. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Most láttam az üzeneted,mindjárt küldöm
2015. ápr. 3. 23:14
 13/19 anonim ***** válasza:
megkaptam a képet de nem értek az ilyenhez hátha valaki többet tud
2015. ápr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Sajnos az utasításos papírokról képet nem csináltam,de tényleg nem trollkodom..Az utasításon amúgy hasonló jelek voltak mint a képen, illetve két láb a közepén a jelnek!
2015. ápr. 3. 23:24
 15/19 anonim ***** válasza:
Jöhet nekem is link a képről.
2015. ápr. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Legoman ***** válasza:

Nekem is elküldöd a képet? :)

De az utasításokra nem emlékszel vagy nem csináltad azt, ami oda volt írva?

Szerintem nem kellett volna odamenned. A legtöbb amit tehetsz, hogy visszamész a pentagrammhoz, ès jobban megnézed a dolgokat és, ha van ott valaki, akkor kifaggatod.

2015. ápr. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Nem nem csináltam,meg a lépéseket mert nem szeretek ilyenekkel játszani!


[link]

2015. ápr. 4. 07:34
 18/19 Legoman ***** válasza:

Ha jól látom a szimbólumokat, akkor ezek a Föld négy elemét és a szellemet jelképezik. Csak a kezdőbetűk vannak odaírva. De nem vagyok benne biztos. De ismerek valakit, aki ért a dolgokhoz, hátha ő tudja mik ezek. :)

Majd írok privátot. :)

2015. ápr. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm!Kezdek kíváncsi lenni
2015. ápr. 4. 08:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!