Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha nincs fanyüvő, akkor vége...

Ha nincs fanyüvő, akkor vége a kriptozoológiának?

Figyelt kérdés

Én kiakartam menni a Mátrába megkeresni. Egész nyáron ere kuporgattam a pénzt. Olvasom a kedvenc blogomon hogy nincs fanyüvő. Az egykori kedvenc blogosom ismerte be hogy nincs.

Nincsenek kriptidek se akkor! Nincs mit felfedezni a világon.:(((((


2015. máj. 1. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
hazudik a blog, attól még van fanyűvő, sokan nem azt a fafaragó embert látták és sokkal régebbről is vannak hasonló észlelések arrafelé
2015. máj. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen bisztos megzsarolták a srácot hogy nem irjon róla és ismerje be hogy hazudot. De én nyáron kimegyek és megkeresem.
2015. máj. 1. 15:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Június 3-án indul a fanyűvőkereső tábor kicsiknek és nagyoknak. A tábor díját majd küldjétek át légyszí hogy tudjam szervezni a szállást. Csapatokban, csatárláncban fogjuk a környéket átfésülni, detektorokkal, szemmel, füllel, tapintással. Egymás kezét fogva, hasoncsúszva, hogy nehogy kicsússzanjon, vagy ne vegyünk észre egy fontos nyomot
2015. máj. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem lesz vége a kriptozoológiának, mert még vannak ilyen lények (pl. A loch nessi szörny) Amúgy is a fanyűvő 20~30éve él a Mátrában, és a Mátra egy nagy erdős terület,bárhol bújkálhat. Én is a Mátránál lakok, de én még itt nem hallottam ilyen történetet. Egy rokonom Mátranovákon született és ott is nőtt fel,de azt mondta,hogy ő még nem hallott a fanyűvőről. Én hiszek benne,hogy létezik mert ott van az a kép amin állítólag ő van, a lábnyomok meg a szemtanúk állítása.Kell még több? Amúgy ne aggódj ha eltűnne a fanyűvő nem lenne vége sok más kriptáid van....de Magyarországon csak ez az egy ismert.Lehet, hogy a badacsonyi görényember is él csak kevesen észlelték eddig...
2015. júl. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!