Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Fekete és fehér árny, mi...

Fekete és fehér árny, mi történik velem? (részletesebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Arra kérek mindenkit,hogy ne trollkodjon,mert az nem érdekel,mert ebben a témában elég komoly tudok lenni.


Az első ilyen komolyabb találkozásom egy fekete árnnyal volt, kb 11 éves lehettem,amikor a tükörben nézegettem magam és mögöttem elsuhant egy fekete árny, mondtam nővéremnek,hogy ne szórakozz már! De nem hallotta,mert a ház másik részén volt (hatalmas házunk volt régen) Gondolkoztam ,hogy mi lehetett ez és próbáltam kideríteni,megkérdeztem nővérem,hogy eljött-e a géptől és azt felelte,hogy hagyjam már békén, ebből tudtam,hogy biztos nem jött el a géptől,mert neki az most sokkal fontosabb, odamentem apumhoz és kérdeztem,hogy ő volt-e kint, de aludt mélyen.Máig nem tudtam megfejteni,hogy mivel tudnám megmagyarázni azt a jelenlétet, És emberi lény nem lehetett,mert nem lehetett ilyen gyors, és nem mehetett át a falon egy ember,mert nem volt ott senki és arra nem lehet kimenni,se elmenni.


Abban az időben rengeteg furcsa dolog történt még velem, bár apróságok, sokszor voltam egyedül hagyva, a nővéremmel is történek furcsaságok,de nem mesélt részletesen róla, annak idején a volt egy kutyám, ammikor tévéztem és ő a sötét szobába ugatott ahol nem volt senki.



Ahova eddig költöztem mindig történt velem valami...de nem nagy dolgok természetesen, egy ideig énis nagyon furcsán viselkedtem (ezt azért mondom el,mert később írni fogom az ellentétjét) Imádtam a sötétet, mindig is csodáltam és azon tanakodtam,hogy miért félnek tőle mások, sötétben fürödtem,mert az esett jól, és imádtam sötétben aludni..


Ma már az "új" házban vagyunk és félek sötétben lenni, még akkor is ha csak játszom a géppel,muszáj égnie a lámpának...nem vagyok félős...de már úgy érzem nem vagyok egyedül a lakásban, főként csak esténként van így. Egyedül élek.


Sokszor felriadok hajnali 3kor, de nyáron mindennap felriadtam...amikor anyum itthon volt,akkor összevesztem vele és bezárkóztam a szobába, éppen aludni készültem,amikor előttem állt egy fehér alak, gondoltam biztos anyum az és már aludni se akar hagyni, vártam,hogy szóljon valamit,de csak állt és nézett, akkor furcsának találtam és megriadtam,ekkor nagyon gyorsan elhomályosodott,mindent felkapcsoltam és nem volt ott senki.


Aztán jöttek a rémálmok,amik tényleg brutálisak szoktak lenni, aztán elkezdtem hallucinálni azt hiszem, feküdtem az ágyban, és rengeteget álmodok nagyon részletesen szoktam emlékezni mindenre,de egyik álmomban sem volt olyan,hogy a szoba olyan lenne mint a valóságban, a méretek,a helyszín, vagy esetleg apró dolgok mindig másfélék voltak,de most a szoba olyan volt mint a valóságban, akkor láttam magam az ajtónál, nyugtatott engem majd mielőtt végleg eltűnt gonoszan rámosolyodott.



Aztán telefonról hallgattam zenét és balra néztem a telefonomra,amikor láttam,hogy lebeg, jobbra fordultam gyorsan a szemüvegemért,de akkor már nem történt semmi. Gyors felkeltem és felkapcsoltam az összes villanyt.


A barátomnál aludtam és azt mondta hajnalban felkeltem (NEM jellemző rám,soha senki más nem mondta még ezt, nem vagyok alvajáró sem, többé nem történt ilyen)és mondta hogy felkapcsoltam a villanyt és beszéltem hozzá, majd ittam, és lekapcsoltam a villanyt és visszamentem. Kiaz aki nem emlékszik arra,h iszik??? (bár lehet h nem ide tartozik azért leírtam)


Aztán újra aludtam és az erkélynél láttam egy fekete,magas alakot, a szobában,széles válla volt, és gondolom férfi lehetett.


Történtek még dolgok,de igazából elfelejtettem őket, több emberrel is beszéltem valaki nem is hisz nekem, valakit meg nem is érdekel úgy,mint engem.



2015. máj. 11. 16:50
1 2
 1/17 Legoman ***** válasza:

Érdekes dolgok ezek. :)

Most is gyakran történnek még ilyen dolgok?

Mert, ha már nem történik semmi, akkor nincs gond.

Bár egyébként se. :)


Ha fehér színű, akkor nem ártalmas.

Ha fekete színű a szellem, akkor ártalmas.


Ha suhan egy szellem az sokszor fekete színű, nagyon hasonlít az árnyra, de a kettő nem ugyanaz. Az árny, ha megáll, akkor is úgy néz ki, mint suhanva, a szellem pedig normális alakot ölt.

De, ha rendes árnyat látsz, akkor az csak fekete lehet, ha fehér árnyat látsz az vagy védelmező szellem, vagy angyal.

Az más dolog, hogy megijedsz tőle. Emlékszem mikor én láttam az ágyam mellett 10-11 évesen egy fehér alakot én is megijedtem tőle. :)

2015. máj. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát az utolsó gondolatok pár napja voltak.
2015. máj. 11. 17:02
 3/17 Legoman ***** válasza:

A fekete, magas alak az szellem volt.

Egyébként féltél tőle? Mit éreztél mikor ránéztél vagy megláttad?

Ne arra a pillanatra gondolj, amikor hirtelen megjelenik a semmiből és a frászt hozza rád, hanem a folyamatos érzésre.

2015. máj. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem féltem egyik fekete szellemtől vagy árnytól sem, csak hirtelen furcsának találtam. Igazából én mindig is vonzódtam a sötét,démonos dolgokhoz.

A fehér az megijesztett valamiért.

2015. máj. 11. 17:23
 5/17 Legoman ***** válasza:
:) Akkor nem kell semmitől sem félned. A lényeg, hogy mindig légy résen, és te legyél a feljebbvaló.
2015. máj. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Rendben:) Köszönöm a válaszokat,ment a zöld kéz.
2015. máj. 11. 17:39
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem vészes, nem kell félned tőle:)

Nálunk is van egy szellem, egy mamáé aki a konyhában halt meg.

Mindig esténként szoktak érdekes dolgok történni..

Kimegyek az udvarra és kiég az izzó vagy épp mindig eltűnnek a dolgok és egy másik helyen találom őket.

Próbáld ki hogy ha még érzékelsz valamilyen árnyat/szellemet , akkor nem riadsz meg.

Megálsz egy helyben, és lenyugtatod magad.

És ha elég nyitott vagy akkor hallani fogod amit mond neked.

Persze nem feltétlen úgy hogy közvetlen elkezd beszélni neked,hanem gondolatokon keresztül.

Elég érdekes lessz, úgy érzed hogy felkavarodtak a gondolataid mert próbálsz a sajátod és az övé közt különbséget tenni..

Azóta nem félek tőle, sőt még élvezem is a jelenlétét.

Érdekes és sokoldalúak:)

2015. máj. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Ez elég érdekesen hangzott,köszönöm,hogy megosztottad velem. megy a +

Most hogy mondod nálam is eltűnik minden és alig találom meg őket, vagy nem is. És veszek új izzókat akk ki is égnek,de ezeket eddig nem kötöttem hozzá ezekhez a dolgokhoz.

2015. máj. 11. 18:15
 9/17 anonim ***** válasza:

Ezek mind azért történnek, hogy a tudatodra adja hogy ottvan.

Az is lehet hogy mindez azért történik mert nem tudott tovább lépni a szellem és úgy gondolja hogy te tudsz neki segíteni.

De egy biztos hogy nem ártó szándékú, csak vigyázz hogy ne provokáld:)

2015. máj. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Rémisztő hogy szinte ugyanazt írtad le amiket én is láttam az enyém attól tér csak el hogy kb. 160 cmnél nem nagyobb ember formájú lényt láttam a lakásba de ezt részletesen leírom :fekete színű, csuklya volt rajta és nem pár másodpercig láttam hanem több mint félórát ott ült a szüleim ágyán. Tavaly nyáron történt 5 óra után.Velem sok furcsa dolog történt így már nem félek tőle de nem mentem azért oda. Velem úgy 5 évesen kezdtek történni furcsa dolgok de nem mesélem el mert elég hosszú.
2015. máj. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!