Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Sokszor hallok gyereksírást,...

Sokszor hallok gyereksírást, és egy árnyat is látok amire ha rá nézek egyből eltűnik, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem félek nem érzek rosszat, de hallom a gyerek sírást és ezt az árnyat látom, most költöztünk ide kb 1 jó hónapja és a párom is szokta hallani a gyerek sírást, de szerintem csak beképzeljük mert nekünk is van egy 6 hónapos gyerekünk, az árny meg a szem játékának gondolom vagy csak ezzel nyugtatom magam már nem tudom, azért is írtam már ki mert kb 2 napja megint hallottam a szobából a gyerek sírást én a konyhában voltam mentem is be egyből de szépen aludt és már ez nem egyszer fordult elő, kérdeztem is párom hogy nem sírt fel és mondta hogy nem.

#szellem #árny #gyerek sírás
2014. dec. 27. 20:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Fáradtak, kimerültek lehettek, és haluztatok.
2014. dec. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van.
2014. dec. 27. 21:30
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Haluzni a fogyatékosok szoktak, ti nem tűntök annak. Az árnyat meg csoda, hogy egyáltalán elcsíped a szemeddel, a sírás meg talán az, hogy piszkálja a babát de kétlem. Az is lehet, hogy kisgyerek szelleme van ott, nem tudom. Menj el szépen a templomba, szenteltess meg pár egyszerű mécsest a pappal, és gyújtsd meg. Ha működik, minden furcsaság megszűnik, ha nem, akkor komolyabb megoldást kell találni. Egy próbát megér.
2014. dec. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A második hülyeséget ír. Azért hallod a gyereksírást, mert állandóan arra gondolsz, hogy a te babád sír. Rágörcsölsz a sírására.
2014. dec. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Gratulálok minden elmekárosult, terhelt emberi lénynek, aki képes egy szoptatós kismamát is ijesztgetni. A kisbabának nem kicsit árt, ha az anya fél vagy ijedt.

Haluzni nem a fogyatékosak szoktak. Többek közt előidézheti fáradtság, kimerültség. Sőt!

2014. dec. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm én is így gondoltam nincs itt semmi félé szellem, biztos a fáradtság okozza, meg lehet az is hogy szoktunk ilyen jelegű filmeket nézni és beképzeltük magunknak.
2014. dec. 27. 22:06
 7/14 anonim ***** válasza:
A szem rengeteg ilyet okozhat. Csak ha pl szétdörzsölöd a szemed már akkor is homályos alakzatokat láthatsz, a fáradság pláne ilyen.
2014. dec. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nézd, én pl. házi betegápolóként,egy gyomorszondás beteget ápolok jelenleg, a készülékre ügyelni kell, ha nem stimmel vmi elkezd egy meghatározott módon sípolni....a lényeg az, h eleinte elég gyakran képzeltem ne magamnak momdhatni, h sípol a szonda, azt hiszem reálosan hallottam is, ha meg odamentem, ill. amikor már mentem be meg kellett, h állapítsam, h csak amolyan hallucináció volt. Sztem attól lehetett, h nagyon rágörcsöltem, h minden rendben legyen a szondával, mert aki elõttem volt, azt pont azért rúgták ki, mert folyton félrekezelte a szondát, meg nem figyelt rá, ezt meg persze el akartam kerülni, meg féltem is kicsit, h ha nem kezelem lelkiismeretesen a szondát, engem is menesztenek, így aztán teljesen ráfixálódtam. Sztem nálatok is hasonló dolog lehet....még benne vagy nagyon abban, h figyelned kell, h mikor sír a baba.Kötve hiszem, h szellemek v ilyesmi lennének a házban....mellesleg sztem az is közrejátszik, h, ahogy írod, nemrég laktok a házban,és hát x horrorfilmnek az a témája, h miután beköltöztek az új házba furcsa dolgok történnek stb....sztem tudat alatt ez is benned lehet
2014. dec. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

omg bocs a sok gépelési hibáért, de tabletrõl vagyok,ez az érintõképernyõs bill. meg ....nem teljesen nekem való:)

elôzô vagyok

2014. dec. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#2-nek adok igazat. Haluzni a fogyatékosok szokta, nem más. Vagy az aki éppen nem teljes mértékig tudja kontrollálni az elméjét. Én is a szentelt gyertyás változatot javaslom. Gondold meg, semmit nem veszíthetsz vele, maximum 20 percet az életedből míg elmész a paphoz és meggyújtod. Ha nem lesz ezután semmi gyereksírásra utaló jel, netalán árnyak se lesznek, akkor minden bizonnyal egy szellem volt és már elment, mert a gyertya elűzte. Ha nem, akkor valami baj van, vagy így vagy úgy.
2014. dec. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!