Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az "Energia Vámpírkodás" az...

Az "Energia Vámpírkodás" az betegség vagy képesség?

Figyelt kérdés

Illetve ha valaki képes erre, azt tudja tudatosan használni?

És ha igen, feltudja használni a saját védelmére?



2015. máj. 13. 20:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

Képesség inkább. De sokszor nem tudatosan rabolja ám mások energiáit! Van, hogy az illető nem is érzi, mit tesz, csak az, akinek szívja az energiáit.


Szerintem ez nem védelem kérdése, és nem is feltétlen tudatos károkozás. Szüksége van a másik / mások energiájára. Ennyi.

2015. máj. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És tegyük fel, ha az illető nem gyenge, megvan a saját energiájából de rájött hogy kell tudatosan leszívni, akkor az baj?
2015. máj. 13. 20:54
 3/13 Ozmium42 ***** válasza:
84%
Kitaláció.
2015. máj. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Betegsèg.
2015. máj. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Ez nem ezotérikus téma. Az energia vámpír olyan ember, aki terhére van másoknak, a panaszaival, gondjaival, problémáival rátelepszik a másik emberre, aki mivel állandóan meghallgatja, odafigyel rá, próbál neki segíteni, kimerül ettől a "feladattól". Tehát ez inkább egy karakter, nem valamilyen természetfeletti képesség vagy akár betegség.
2015. máj. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17%

Is-is. Egészséges ember sem direkt, sem akaratlanul nem teszi, de van egy formája, ami ténylegesen betegség.

Lehetséges tudatosan tenni, de javarészük nem direkt csinálja. Védelemre ez a legkevésbé sem jó, agresszív tettnek minősül. Jó esetben "csak" elidegenítesz vele másokat, rossz esetben, ha rájönnek, hogy mit csinálsz, könnyen megjárhatod.

2015. máj. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat,természetesen mindenkinek megy a zöld pacsi.

Viszont egy kérdés még..:D

Ha az illető (aki én vagyok , gondolom nem kellett sokat találgatni) nem csak más emberek energia szívására képes, de képes ő is feltölteni mást energiával az még az energia vmápír kategóriába tartozik vagy az valami más?

Ja és a környezetemből is képes vagyok felvenni energiát és ahhoz nem kell mást energiáját szívni..

2015. máj. 13. 22:08
 8/13 anonim ***** válasza:
5%

"Ha az illető (aki én vagyok , gondolom nem kellett sokat találgatni) nem csak más emberek energia szívására képes, de képes ő is feltölteni mást energiával az még az energia vmápír kategóriába tartozik vagy az valami más?

Ja és a környezetemből is képes vagyok felvenni energiát és ahhoz nem kell mást energiáját szívni.."


Nem, mást feltölteni nem vampirizmus, bár nem ajánlott mindenkinek, mert elég mocskos dolgokat is átadhatsz, amitől nem lesznek jobban. Nem tudom miért vagy erre ennyire rákattanva, sokkal egyszerűbb energiát nyerni, és nem "másokból kell kiszopni".

2015. máj. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ezt akarom megfékezni, mert van mikor észresem veszem hogy szívok...

Nyugi nem szándékozom sportot űzni abból hogy más embereket szívjak le...

2015. máj. 13. 22:43
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
Engem nem zavar. De értékelendő a törekvés, hogy ne tedd. A legtöbben nem direkt csináljátok.
2015. máj. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!