Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek az alábbi, friss...

Szerintetek az alábbi, friss videóban szereplő srácot megszállta egy démon?

Figyelt kérdés
íme a videó, egyesek szerint egy démont játszott közre.. szerintem is! https://www.youtube.com/watch?v=FCAP2_5PDS0
2015. máj. 23. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha segíteni akartok neki, akkor nem alpári gennyes módon cikizitek meg üzengettek neki mindenféle szemétséget.

Persze sok ember azt hiszi, hogy így tud népszerű lenni, ha a másik ember hibáin lovagol. Ha valóban segíteni akarna neki valaki, nem reklámozná magát, hanem privátban kommunikálna vele. Vagy ma már a nyilvános megszégyenítés és alázás, okoskodás lett a divat?


Van egy Sabrina Vaz nevű énekes lány. Neki is csináltak egyszer egy gyülölködő videót, pedig ő csak énekelt és elég jól. A végén a gyűlölködő egy bögő videót is felrakott, amiben bocsánatot kért, de akkor már elég sokan utálták. Remélem ezek is így járnak majd.

2015. máj. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hogy te milyen hülye vagy bmeg. Nem létezik semmiféle démon. Semmi ilyesmi nem létezett soha sem. Ez az emberi hülyeségnek az eredménye.
2015. máj. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a kérdésre válaszoljatok mert látom ezotéria témában csak szövegértési nullák válaszolnak!
2015. máj. 25. 20:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Velem is előfordult ilyen, ha kissé beálltam, ilyenkor magamban legyártott vicceken nevetek magamban. Aztán néha eszembe jut, hogy hú de hülye vagyok, de szarok rá érzés állapota, mert még ezt sem tudom úgysem elmagyarázni.

Ez a srác a jelenben volt, gratula.

Ez nem démon, én voltam megszállva szellem által és démon által is, de az más.

Mindent ki lehet próbálni, de nem érdemes rögzíteni, mert sokan nem értik meg, mit mond a srác. Valahogy nekem átjött.

2015. máj. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Iligyek kusolyatok
2016. aug. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!