Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mivel állok szemben? Félünk!

Mivel állok szemben? Félünk!

Figyelt kérdés
Ma 3 éve,hogy ebbe a házba költöztünk.. A 3 év alatt történtek itt furcsaságok! Mikor ideköltöztünk rá 2 napra kiszállt a nyomtatóból az összes papír. Kb. egy hónapja lehetett hogy a könyves polcon stabilan voltak a könyvek,és a férjem fejére esett 2 könyv.3 éves kislányom nem tud elaludni a szobájába,mert mindennap rosszakat álmodik,jó tudom hogy mindenki álmodik rosszat,de nem minden nap,sőt még a délutáni alvásnál is! Gyakran tűnnek el tárgyak is,de ezt figyelem kívül hagyjuk. Ma pl. a táskámba tettem a lakáskulcsot,esküszöm az életemre,nem találtam,oké,elmentünk sétálni,mire hazajöttünk ott volt a lakás előtt a kulcs. Éjjelente kopogásokat hallunk,minthe valaki kopogna az ajtón,karmolást.. Van macskánk,de nem ő csinálja,mert megnéztem egyszer,és békésen aludt. Macskánk szokott a nagy semmibe nézni meredt szemekkel,múltkor felvettem,és úgy dobogott a szíve,hogy azt hittem mindjárt kiugrik...... Van egy 1 éves lányom,nem tud még beszélni,ma fölemeltem,ő is nézett a semmibe,nagyon elkezdett dobogni a szíve,és úgy markolt belém,hogy kék-zöld foltokkal van tele a karom. Mindig érezzük hogy nem vagyunk egyedül. Jéghideg fuvallatot érzünk. 1 éves lányomat pelenkáztam tegnap,nézte a plafont,és annyira keservesen elkezdett sírni,hogy majd megszakadt a szívem. Ma azt éreztemh,hogy valaki megsímitotta az arcomat. Vettünk egy kiskutyát (4 hónapos) haza hozuk,úgy megijedt valamitől,hogy mostanáig kinem jön az ágy alól. Halottam egy férfi beszédet,azt hittem hogy 3 éves lányom kapcsolta be a tv-jét,bementem a szobájába,hogy szóljak neki alvás van nem tv-zés. De ő aludt. Férjem mondta,hogy ahogy jött haza kocsival a nagy sötétségben,látott a tükörből egy férfi alakot,de mire hátra nézett nem volt ott semmi. Nem volt drog,sem alkohol hatása alatt,és nem bolond. Amikor én dolgoztam,férjem vigyázott a gyerekekre,lefeküdtek aludni,halotta hogy valaki jön felé,de a gyerekek mellette aludtak. A nappaliban tv-zett a család,a villany fel-le oltódott magától,a tv is ugyan így. Tegnap este kártyáztunk férjemmel gyerekek már aludtak,és az asztaltól leszállt 2 kártya lap. Bementünk tv-zni a szobába a távirányító az asztalon volt,és magától váltogatta a csatornát,és nekünk nem olyan a tv-nk. De a legrémisztőbb az volt,hogy tegnap este pontban 12:00-kor átjött a kislányom szólni,hogy szóljak már rá arra a bácsira hogy ne figyelje mert nem tud aludni.. Ez szellem vagy rosszabb? Ha igen,mit tehetnék? A válaszokat előre is köszi! :)

2015. máj. 17. 15:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
32%

Kopogó szellem, avagy Poltergeist | Ezotéria | Női Portál

[link]


Szerintem ezzel lehet dolgod. Ha nem jó a link írj privátba és átküldöm a lényeget.Szerintem hívjatok papot. Ha felszenteli a házat ill. szelleműzést csinál akkor vagy sikerül vagy rosszabb lesz. Ha kopogószellem akkor sajnos a költözés nem segít. Megy utánnatok bárhova is mentek. Szóval ez kilőve. Hívjatok paranormális jelenségekkel foglalkozó embert, mert ha szellem akkor tudni kell, hogy jó vagy rossz. Továbbá el tudja küldeni a másvilágra.

Ennek a szellemnek a jelenléte erős. A gyerekek és az állatok jobban érzik őket mint a felnőttek. A felnőttek ezeket gondolják "mumusnak"(ha fél tőle a gyerek) vagy képzeletbeli barátnak(ha a gyarak kedveli). Ezért látja a gyerek tisztán, az édesapa meg árnyként.

Valószínűleg fel akarja hívni magára a figyelmet. Azért esnek le dolgok a polcokról. Mint már említettem az már más kérdés, hogy jó szándékú e.

Ha van kérdésed, nyugodtan írj! Remélem tudtam segíteni.

2015. máj. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!! 3 éves lányom most játszott a húgával,3 éves lányom sikoltott,gyorsan berohantam,azt mondta hogy az a "bácsi" a hugit bántani akarja,húga meg sír.. Biztos hogy hívok egy papot!
2015. máj. 17. 16:44
 3/24 A kérdező kommentje:
Ja,az 1 éves lányom szobájába disznó kaki szag van,a 3 éves lányoméba vándorló döghús szag,miénkbe macska kaki szag,ebédlőbe tyúk kaki szag,fürdőbe izzadt ló szag,konyhába rohadó tetem szag,játszószobába döglött ló szag,padláson ló pisi szag.. Nem csak én érzem,de a család többi tagja is.. Hiába illatosítunk nap mint nap,takarítunk,akkor is ugyanolyan bűz van.
2015. máj. 17. 16:53
 4/24 Legoman ***** válasza:
54%

Szellem lesz, én is azt állítom, sőt biztos.

Hívhattok papot is, vagy ördögűzőt is, amiben ti biztosak vagytok.

2015. máj. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Kösz!
2015. máj. 17. 17:03
 6/24 vfrtom ***** válasza:
77%
Ez melyik film? Meg szeretném nézni.
2015. máj. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 vfrtom ***** válasza:
80%
Mi a különbség a vándorló döghús szag, rohadó tetem szag és a döglött ló szag között?
2015. máj. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%
Ekkora kamut...
2015. máj. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Ha szerintetek kamu,akkor nem tudok mit kezdeni veletek! Szellemek már pedig léteznek! 9 évesen láttam! Én csak a családom életét szeretném megvédeni a kisebb-nagyobb balesetektől,mert ha az egyik lányom fejére esik egyszer egy befőttes üveg? :oo
2015. máj. 17. 18:27
 10/24 vfrtom ***** válasza:
68%
Tegyél rá munkavédelmis sipkát, a magadéra is , de arra tégy csörgőt. :oo
2015. máj. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!