Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hangokat hallok reggeltol...

Hangokat hallok reggeltol estig megbolondultam vagy mi mas?

Figyelt kérdés

16fiu. Vagyok.3eve bio fuvezek semmi gond nem volt 1eve elkezdtem szivni az 50km es korzetben a legerosebb fajtat es kb.3-4honapja bealtam. Annyira h emberrekkel beszelgetek gondolatba gondolok. Vmire es jon a valasz. Azt gondoltam.1x alkalom es csal flasseltem . Aztan eleg volt kevesett szivni es akkor is elojott ez kicsit ijeszto. Mar most jozanul is reggeltol estig hangokat hallok. Neha szellemeket latok apammal. Gondolaton keresztul tudok beszelni (erre rakerdeztem aztmondta igen anyam pedig ra szolt h miert. Mondta el nkem) nem minden emberrel tudok igy beszelni vagy meghallani oket. Aklor eleinte dimenziokat nyitottam meg es ugy sikerult az emberrekel beszelni. Ma mar nem Megy de kelestol elalvasig hangokat hallok. :o deppreszios lettem ez miatt is! Anyyit mondanak h "ne " vmikor olni tudnek szo szerint . Akkor haveromnal szelemekkel. Beszeltem elkuldten oket a jo edes k. anyjukba es tobben lettek! :o bocsnatot kertem es 2omaradt csak kb a 10bol. :o teljesen kivagyok idegileg. Jozanul nem. Birom :/ megbolondultam. V mi?? :o a hangok mimdennaposak. Minden percben. :o pl.gondolok arra hogy ellopok apamtol 20.000ret erre o

- ne (meg stb legyen az barmilyen tema)

.de igy gondolatba teleport szeruen... utana olvastam.tobb betegsegnek is igy es mint igaz ram.. most megbolondultam vagy mi?? mar nem lehet ezt.birni... :o :'(


2015. jún. 2. 13:01
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
Nem megbolondultal, csak a bio futok meg a többitől károsodott az agyad. Hidd el h ettol van es nem mastol. Nem egy ismerősöm ment tropara es volt aki hasonloakat tapasztalt mint te. Atmentem hozzajuk es en elegge megerzem ezeket a fura dolgokat de a hazuk tok tiszta volt ezektol a jelensegektol. Raadasul basszus de fiatal vagy nem kene fuvezned meg stb :s ha ezeket abba hagyod akkor helyre jössz. De csak akkor ha tenyleg abba hagyod őket. Mellesleg ezek a skizofrénia első vagy gyengébb jelei szoktak lenni. Bnőm anyja ilyen helyen dolgozik ahol drogosokat stb embereket kezelnek es hat ja lattam sokmindnet. Ne akarj idáig eljutni. Állj le vele
2015. jún. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
80%
Öcsém ne fűvezz! Te olyan vagy, mint az egyik unokatestvérem, ő is varázsgombázik, sőt a szellemekkel is beszélgetett egy időben, de bevonul az elvonón és azóta nem kommunikál velük, viszont újabban rászokott megint a drogra. Szóval ezzel azt akarom mondani, hogy nem médium vagy, hanem egyszerű kokszos, mariskás, alfonzos, fűvész, LSD-ző! :D
2015. jún. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
nem.birok lealni! :/ izzadom ideges feszult vagyok mintha behugyoztam.vna ugy.kelek fel... abbahagytam 3hete.kb ezert es 6nap utan is.ugyan.ugy voltak ezek es addig.birtam!! :/ nem tudom.mit gondoljak napi 15cigi is elmegy olyanbol.mibol 1fel cigi sokaknak.mento.. 7embert vitt melolem.mento.. azt tudom.h vmi.szintetikus bio de akkor is... :( nem tudom.mit csinaljak :o mert.nem.mulik!! :(
2015. jún. 2. 13:16
 4/27 A kérdező kommentje:
nem.hiszem.h.medium.vagyok csao.bolond.:o
2015. jún. 2. 13:17
 5/27 anonim ***** válasza:
Igyál kólát.
2015. jún. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
2015. jún. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
32%

Pont tegnap néztem a Spektrumon hogy egy férfi paranoiás lett a fű miatt.

Elhalt az agya, vagy valami ilyesmi.

Neharagudj de nem tudlak sajnálni.

2015. jún. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

nem kell sajnalni csak... a skizofrenia és még pár iylesmi okosta betegségre jellemző dolgok mind igazak ram... most mit tegyek szerintetek? o.O

Dimenzio kapukat nyitotottam meg ilyesmik.,.. :/ ez kész örület 1honapja kb még nem rednszeres csak alkalmi volt már most az lett

2015. jún. 2. 13:28
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek írtad az ezotériában? Látod nem kellett volna rászokni ezekre a szarokra, mostanra normális életet élnél. Valahogy mondj le ezekről a szarokról, mert ha így folytatod a temetőben végzed, és az lesz a sírkővedre vésve, hogy "a kokszos boldogan élt, amíg meg nem halt!".
2015. jún. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
nem hiszek ezoteriaba meg ilyesmik!! akkor volt olyan azthittem én vagyok a vilaglegokosabb emebere de kajak elhiszem és másnak is mondom és ez kesz.. zavaró! hulyenek neznek...
2015. jún. 2. 13:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!