Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Létezik, hogy a házunkban van...

Létezik, hogy a házunkban van egy kísértet? Szoktam látni árnyakat, meg fura hangot is néha. Megbolondultam? :S

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 18:35
1 2
 1/12 anonim válasza:
34%

nem dehogy..nézd meg ezt:


rémtörténet.b13.hu


olvasd el a SRÁC NAPLÓJÁBÓL vagy valami ilyesmi szöveget

nézd meg a képet..IJESZTŐ

más történetet is nézz meg..meg másoknak is ajánlóm

amúgy csak képzelődsz bizt hogy nincs ott semmi

2010. jún. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Miket szoktál pontosabban látni?

meg hallani??

2010. jún. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
én is hallok hangokat, de nem ilyedek meg tőlük, mert általában csak a tv vagy a mikró pattog, nem tom miért. lehet, hogy amit te hallasz annak is van valami tök egyszerű magyarázata. de ha tényleg kísértet, akkor sem biztos, hogy rossz, de elhiszem, hogy félsz. próbálj nyomozni, mi lehet ez.
2010. jún. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

fekete árny szokott lenni de csak fél percig látom...

a hang meg női asszem suttogás de néha halk nevetés is..

2010. jún. 14. 19:20
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
nem bolondság. Minden ilyesminek van alapja, és itt már nem valószínű hogy egyszerű hallucináció lenne. Én amondó vagyok, hogy igen, van valami házi szellemed..
2010. jún. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

az faxa én már most félek ilyenektöl egyre mélyebben belle mászok ebbe a témába ezotéri téren és hát kezdek félni , igaz szerintem léteznek ilyenek de komolyan mert én már láttam öket és nem hiném hogy képzelödnék mert az ember csak tudja hogy képzelödik-e vagy sem :D. Csak azok nem hinek benne akik még nem találkoztak vagy nem látak ilyet.



Azt a sötét árnyot ha 3d-ben látod akkor az lehet , most csak egy példát mondok az lehet hogy maga a sötétcség szóval vagy elköltözöl vagy pedig ki üzöd enyi.

2010. jún. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
OTTHONCENTRUM.HU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. jún. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Lehet ,hogy az egyik szeretted szelleme lehet mert léteznek ilyenek.Azért nem hagynak békén mert figyelmeztetni akarnkak valamire.
2010. jún. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én egyszer láttam egy sötét ,lebegő árnyat a falon.

árnylényeknek hívják. ne ijedj meg tőlük, csak ijesztgetni akar.

2010. jún. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
en mindig egy macskat egy narancssarga macskat szoktam latni oan szin u mint garfield es mozog egy pillalntast vetek oda mikor meglatom elfordulok de mikor megegyszer visszafordulok eltunik:P
2010. júl. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!