Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Kislányom reggeli ébredés...

Kislányom reggeli ébredés után arról beszélt két idős, kedves, szellemmel álmodott: " Anya! A mamád azt üzeni, hogy nagyon szeret téged" Honnan vesz ilyent egy 4 éves gyerek?

Figyelt kérdés
Kirázott a hideg mindezek után.
2015. jún. 7. 08:55
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Anyai nagymamámat már sajnos 15 éve elveszítettem, ő vigyázott rám egész gyermekkoromban, miközben szüleim dolgoztak, nagyon fontosak voltunk egymásnak.
2015. jún. 7. 09:00
 2/14 anonim válasza:
41%
Ha minden igaz o meg 6-7 eves koraig latja a 'masvilagi' eletet.. ez normalis :)
2015. jún. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%
Mondjuk onnan, hogy hallotta toled/utcán /tvben és erről álmodott az éjjel?
2015. jún. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
Ebben az életkorban még nyitva a harmadik szemük, könnyen tudnak kapcsolatot teremteni entitásokkal, lelkekkel, angyalokkal, ez teljesen normális dolog.
2015. jún. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem érdeklődött még a halálról, nem beszélek neki ilyesmiről.

A legnagyobb ternészetességgel mesélt nekem a mama és papa szellemről, hogy mennyire kedvesek voltak és itt voltak mellette.

2015. jún. 7. 09:15
 6/14 Legoman ***** válasza:
59%

Lehet benne valami. De 15 év az jó sok idő. Általában a léleknek 42 napra van elegendő energiája, hogy átléphessen a túlvilágra.

Most két ok állhat fenn az elmondásaid alapján:

Az egyik, hogy a kislányodnak a túlvilágról üzentek, és más állt ott a mama és papa képében, hisz 15 év jó sok idő, de ->

-> A másik ok, hogy itt ragadtak, és még mindig ott vannak a házban.


Van még több ok is, de e kettő a valószínűbb.


Válaszolóknak:

"A harmadik szeme" mindenkinek nyitva van, hisz az konkrétabban a 6. főcsakra, ha egy csakra is bezárulna, akkor meghalnánk. Az igaz, hogy a csakrák erősségétől függnek a képességek erőssége is, de nem a csakrát kell fejleszteni, hisz azt nem lehet, gyógyítani lehet csak.

2015. jún. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Ez csodálatos! :) És bizony, a túlvilág létezik, az elhunytak lelkei pedig örökéletűek!
2015. jún. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Akkor mesélek:

Szüleim és nagyszüleim a 80- as években együtt építkeztek, egy többgenerációs családi házat.

Nagymamám hirtelen hunyt el, testvére temetésén, pár napig éreztem a jelenlétét. Aztán egy hónap múlva azt álmodtam, hogy ezt mondja" Eljöttem, látom egy kicsit megnyugodtál már"

Aztán évekig álmodtam, hogy megjelenik álmomban, ha kérdeztem milyen odaát akkor eltűnt, mondtam neki nem faggatom, csak maradjon, mert ez annyira jó együtt.

Mostanában sokat gondoltam rá, egyik róla készült képpel sírtam is.

Nagypapám 2012 novemberében hunyt el családi körben ebben a házban ahol gyermekkorom óta élek, ő idősen és nagyon méltóságtelhesen, méltón szeretettel körülvéve távozott.

2015. jún. 7. 09:35
 9/14 A kérdező kommentje:
Képzeljétek a kislányom szégyenlősen nagyon kért, hogy ne meséljem el a családnak, mert ez nagy titok... oh én pedig már a neten is közzétettem.
2015. jún. 7. 09:59
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
Akkor most meg kellene beszélni a kislányoddal, hogy mégiscsak jó lenne elmondani. Ha tiltakozik, akkor ne mondd el, hogy már elmondtad idegeneknek. De mégiscsak jó, hogy ilyenek kiderülnek, mert így tudnak az emberek tájékozódni, hogy a világ más, mint ahogyan azt nekünk tanították. Létezik túlvilág, és a túlvilágon halhatatlan lelkek vagyunk mindannyian. És ez nagyon jó hír! :)
2015. jún. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!