Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Változott a reggeli ébredés...

Változott a reggeli ébredés időpontja ebben a nagy melegben?

Figyelt kérdés
Lányom 2 éves,teljesen kitárt ablaknál alszik 27 fok van éjjel,de ugye 4-kor már ragyog a nap,be kell sötétítsek,redőny leengedve 30 fok lesz rögtön! Forgolódik,kínlódik 5.30-kor fent van,ha nem sötétítek akkor már 4 után!ÁÁÁÁÁÁÁ kész vagyok ettől a melegtől!!!
2012. jún. 19. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
este később tud csak elaludni (10 körül), ebből adódóan később is ébred (8 után).
2012. jún. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom 2,5 éves. Kánikula előtt 8-kor kellett ébreszteni. Ha hagynám szerintem 10-ig simán aludna. Ehhez képest mióta ilyen dög meleg van, 5:30-6 körül ébred, magától. Tehát ő is megérzi ezt a nagy meleget, pedig csak egy bugyiban és vékony atlétában alszik. az én lányom egyébként sem szereti és bírja a meleget, újszülöttként is ha 22 foknál melegebb volt a házban, már gyöngyözött a kis orra.
2012. jún. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nálunk szerencsére nem változott!!

Az ő szobája ablakát egész délelőtt tűzi a nap, redőny lyukacsosra le van engedve, így hüvős van, este 8 előtt gyors szellőztetés,éjszaka nála max 24 fok van, így szerencsére alszik.

De ha melegszik az idő,akkor nálunk klíma bekapcs,és lehűti az ő szobáját is

2012. jún. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Dettó uaz, mint az első válaszoló. Eddig 7kor ment ágyba és 6kor kelt. Most viszont este 9ig kint játszunk a kertben, így csak 10re kerül ágyba. Még csak 14 hónapos, szóval nem annyira ideális, de egész nap a lakásban vagyunk, mivel nagyon fehér, érzékeny bőrű..
2012. jún. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nálunk pont hogy tovább alszik, mert este nem bír elaludni, csak 22h körül, amitől lever a víz, és így reggel is 8-fél9ig alszik. Ez tök jó:-))

Most du. is állati nagyokat alszik, most is 3 órája húzza, pedig max. 2 órát szokott...

2012. jún. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem volt eddig probléma a 3 éves kislányommal eddig. Hiába süt be neki a nap reggel, nem kell fel rá. Már megszokta azt, hogy mindig fel van húzva a redőnye, mivel klausztofóbiás, mint én, így a teljes sötétségben fél és rosszul van.

22F

2012. jún. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
később ébred és napközben is többet alszik
2012. jún. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem mindkettő korábban kel, pedig klímánk is van. A kicsi 8 helyett fél 7-kor, a nagy fél 9 helyett 7-kor kelt ma. Délután is kevesebbet aludtak, tiszta dilisek, várom már azt a hidegfrontot.

1,5 és 4 évesek

2012. jún. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4 éves és 20 hónapos és ugyanakkor kelnek, mint máskor, szerencsére.
2012. jún. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!