Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Istenről miért nem szabad...

Istenről miért nem szabad kérdezni?

Figyelt kérdés

Olvastam ma egy ilyen kis szöveget, hogy Istenről nem szabad kérdezni a szellemeket és egyéb lényeket, ilyen quija táblán és még sok máson, amivel kapcsolatba lehet lépni velük.

Mi az oka, tudnátok cikkeket linkelni?



2015. jún. 7. 14:42
 1/8 anonim válasza:
42%
Szerintem szabad, csak felesleges.Én nem hiszek Istenben tehát nem hiszem, hogy bármiféle választ tudna adni.Szellemekben hiszek, mert volt már velük dolgom de Isten nincs.Ha mégis sikerrel jársz és van isten oszd meg velem is :D Hallottál a charlie,Charlie kihívásról? Nekem nem sikerült de te is próbáld ki!
2015. jún. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Missi_Key ***** válasza:

mert a keresztapáról nem beszélünk kívülállóknak.

ha kérdezel és megtudsz valamit, el kell hallgattatniuk.

2015. jún. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Istenben hiszek, jelen van az életembe, apróbb jelekkel segíti mindennapjaimat.

Tegnapi napomat átadtam Számára, hogy Ő irányítsa, illetve a körülöttem lévőket is valamelyest, és nagyon jól sikerült.

Hallottam, de nem, köszönöm.

2015. jún. 7. 15:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért kérdeznél harmadik féltől, amikor személyesen megkérdezheted Istent is?
2015. jún. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mert a szellemek rossz indulatból félrevezetnek meg a démonjaik.
2015. jún. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Aki vallásos az elítéli az efféle spiritiszta dolgokat mint quija tábla,szeánsz,szelkemidézés miegymás. Hisz ugye az egyház szerint ezek irtózatos bűnös dolgok. Tehát aki vallásos az nem használ ilyeneket. Aki meg nem vallásos és használ az meg nem egy olyan valamiről fog kérdezősködni aminek a létében nem hisz (vagy legalábbis nem úgy mint egy vallás által agymosott ember).
2015. jún. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező,


Nem kell cikk szerintem. Gondolj bele az Ouija táblára, vagy magára a médiumi szeánszokra. Gondolod, hogy ott valóban egy szellem jelenik meg? A démon annyira okos, hogy akár a médiumot is megtévesztheti (nem mindig) és az Ouija táblánál, pedig azt állít, amit akar.

Elsőnek hazudik, majd elkezdődnek a kellemetlen dolgok körülötted (pl:házban).

Ha Istenről beszélsz, az felhergeli. Ráadásul lehet itt arra gondolni, hogy vannak dolgok, amelyeket tilos a démonok esetében. Sok helyzetben az emberek sem értik, hogy minek. Mindez azonban (kérdezgetés...stb) arra szolgál, hogy a démon beférkőzhessen, vagy jobban aktívabb legyen.

2015. jún. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szellemek nem igazán szeretik Istent.
2015. jún. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!