Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért nem szabad szellemet...

Miért nem szabad szellemet idézni?

Figyelt kérdés

2014. júl. 8. 06:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Mert olyan dolgot is magadra tudsz hívni, amitől elmegyógyintézetbe fogsz kerülni. Idézni bárki tud elűzni mar nem.
2014. júl. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
37%
Mert még soha, senki nem idézett meg szellemet sikeresen a Földön, mivel nincsenek szellemek.
2014. júl. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Kérlek csak olyan írjon a aki hisz a szellemekben! És még arra is kíváncsi lennék hogy rájuk a szellemidézés milyen hatással van? Egyébként az elsőnek köszönöm szépen ! Ment a zöld ;)
2014. júl. 8. 14:52
 4/19 anonim ***** válasza:
75%

velem még nem történt semmi ilyen, de tervben van, hogy idézzek ha lesz aki idéz velem. Kicsit félelmetes, és hihetetlen. De attól még érdekes.

ez engem is nagyon érdekelne

2014. júl. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szellemileg és fizikailag is bántalom érheti az idézőt. Nagy felelőtlenség csak úgy brahiból csinálni. Mert lehetséges hogy nem is szellem jön, hanem más ..

Én még nem idéztem.De van ismerősöm, aki tud, beszélt erről, és ez által mondom, hogy nem érdemes, mert talán nem megye el .. stb.

2014. júl. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%

"Kérlek csak olyan írjon a aki hisz a szellemekben!"


Szerintem 2x2=56

Kérlek, csak olyan írjon, akinek ugyanennyi jön ki, mert nem szeretnék saját hülyeségemmel szembesülni.

2014. júl. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%

Csak akkor idézz szellemet,ha 100%-an biztos vagy benne,és van okod rá,amiért meg akarod tenni.

Akkor nem szabad idézni ha:

-Félsz (ezt úgy értem hogy,mikor már elkezdted idézni,de közben belül félsz..Így gonosz szellemet fogsz megidézni [Már ha sikerül]

-Beteg vagy (Gondolok itt az epilepsziára,skizofréniára,mert a megidézendő szellem,nagyon könnyen megszállhat)

-Egyedül vagy (Sohasem szabad egyedül idézni..Nagyon veszélyes)

-Megfontolatlanság (Nem szabad szellemet idézni,csak azért mert pl unatkozol...Nyomós okodnak kell lenni arra,hogy pontosan miért is akarsz idézni)

Remélem segítettem valamennyit,de a Google még mindig nagyon jó barátod;)

2014. júl. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
30%

"Kérlek csak olyan írjon a aki hisz a szellemekben!"

Lefordítom a gyengébbek kedvéért:

A kérdező csakis elmaradott falvakban élő, butácska gyereklányok válaszát várja.

2014. júl. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Na aki nem tud értelmes válasszal szolgálni az ne írjon ide!

A válaszokat továbbra is várom!

2014. júl. 10. 19:37
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha:

-Idézés közben félsz-->Megszáll

-Ha nem sikerül visszaküldeni--->Rajtad marad!

-Ha rosszul idézed meg--->Gononsz szellem lesz,vagy akár démon

-Ha valamilyen betegségben szenvedsz (pl skizofrénia) és úgy idézed-->Megszáll

2014. júl. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!