Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért nem szabad beengedni a...

Miért nem szabad beengedni a fekete szeműeket?

Figyelt kérdés
Mit csinálnának? Ti láttatok már?
2012. jan. 14. 20:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%
Én is az vagyok. Szép fekete szemem van, és az apámtól örököltem. Azt engedsz be, akit beakarsz.
2012. jan. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Hova nem lehet őket beengedni? Csak mert akkor szólok a férjemnek, hogy menjen el a háztól :DDD
2012. jan. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
20%
mert a fekete szeműek reptoid kémek.
2012. jan. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%
Aki beengedte őket az valószínűleg nem fog erre a kérdésre válaszolni. :(
2012. jan. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
9%
jó h kék szemeim vannak amúgy az ázsiaiknak nem fekete a szeme?
2012. jan. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
a fekete szeműt úgy értettem h az EGÉSZ szeme fekete.az ázsiaiaknak nincs szem fehérjük???am elvileg nem léphetnek be magánterületre de szerintetek miét?
2012. jan. 14. 22:30
 7/16 SzellemKutató ***** válasza:
93%

Üdvözlet!

A fekete szeműek negatív entitások, akik olyan energiával rendelkeznek, hogy testet képesek ölteni. Ez a test "hibás": fekete szem, negatív kisugárzás, félelmetes aura. Mint ahogy a negatív entitásokról tudjuk, rendkívül gonoszak, és ölni tudnának, ha megtehetnék. Ha egy testet öltött negatív entitás ölni akar, az ölni is fog; még hozzá habozás nélkül. Ha összekötötted velük a bajuszt nem jósolok hosszú ideig tartó boldogságot!

GH

2012. jan. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Állítólag a vámpíroknak is fekete szemük van. A legenda szerint ők is csak akkor tudnak a házadban megtámadni, ha beengeded őket.


Egyébként létezik ilyen betegség is, ha jól tudom.


[link]

2012. jan. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%

SzellemKutató:

- Hogy testesülhet meg egy negatív entitás?

- Van pozitív is?(azoknak milyen a szemük)

2012. jan. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%

Mondjuk Bódi Gusztit, és a fekete szemű bandáját én sem engedném be a házamba. :D


De a kérdésre válaszolva, ha kéreszkednek, inkább ne hívd be őket.

2012. jan. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!