Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az egyik ismerősömön furcsa...

Az egyik ismerősömön furcsa dolgokat veszek észre. Lehet valami mögötte?

Figyelt kérdés

Pár hónapja ismerem ezt a személyt, az még annyira nem furcsa, hogy sokszor nagyon megnyilik és barátkozik mindenkivel, majd magába roskad, bezárkózik, sokszor agresszivan viselkedik, lehet, hogy hangulatember, van ilyen.

Viszont tegnap mögöttem állt egy kis ideig és olyan magas hőmérséklet áradt belőle, mint egy kályhából, de nem az a lázas hőmérséklet, hanem ez az égető hő. Amióta találkoztam vele, azóta érzem, hogy nem stimmel nála valami, rossz érzéseim vannak vele kapcsolatban.

Tudom, hogy ezt a legtöbben hülyeségnek gondolják és őszintén szólva én is örülnék neki, ha az lenne, de ha esetleg kiderül, hogy valami veszélyes álcázott lény, nagyon nem szeretnék a közelében lenni, amikor felfedi a kilétét.

Azért is érdekel a dolog, mert sokszor vannak megérzéseim, amik legtöbbször be is jönnek. Ha a félelmem nem alaptalan és vannak infók ezekről a dolgokról, jöhetnek.



2015. jún. 9. 08:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
?? Ez érdekes. Ilyet még nem hallottam. Lehet, hogy inkább te vagy egy érzékeny típus, aki megérez fura dolgokat. Miért nem kérdeztél rá, hogy mi ez a hő, amit kibocsájtasz magadból?
2015. jún. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Gondolod, hogy elárulja?
2015. jún. 9. 09:39
 3/21 A kérdező kommentje:
Először szeretném kideriteni, mi lehet a helyzet, óvatosan akarok eljárni, nem akarok butaságot csinálni.
2015. jún. 9. 09:40
 4/21 anonim ***** válasza:
Sok sikert! Keress rá a neten, hátha találsz valami infót erről!
2015. jún. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Az árnyéka lehet mögötte.
2015. jún. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Már keresgéltem, csak nem nagyon találtam infót, persze még nézegetem.

Azért tettem fel a kérdést, hogy hátha segitséget kapok olyanoktól, akik jártasak ezekben a dolgokban.

Az árnyékos poén nem rossz.

2015. jún. 9. 10:44
 7/21 anonim válasza:
En hiszek neked mert nekem is van par ilyen ismerosom! Van sok ilyen oldal nezegess szet legendakrol szolo oldalakon en egy csomot olvastam mar!
2015. jún. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Tudsz linkeket?
2015. jún. 9. 13:30
 9/21 A kérdező kommentje:
Valaki?
2015. jún. 10. 09:58
 10/21 anonim ***** válasza:
ekkora hőségben még csodálkozol, hogy hőt áraszt?
2015. jún. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!