Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan tudnánk kommunikálni...

Hogyan tudnánk kommunikálni azzal a bizonyos szellemmel vagy lélekkel? Esetleg hogyan tudhatom meg, hogy jó szándékú-e? (részletesen lent)

Figyelt kérdés

Ma egész érdekes dolog történt. Barátnőmmel séta után átmentünk nagyapámhoz. Azt hittem, hogy olyan lesz ez a nap, mint a többi, mikor vele vagyok. Szórakozás, hülyéskedés. Majd egyszer csak megszólal. „Charlie, Charliezzünk!” Mondtam neki, hogy oké, majd elszaladtam fehér gyertyáért és a vicc kedvéért köralakba állítottuk, majd meggyújtottuk. Kérdeztünk Charlietól, majd eszembe jutott, hogy mi lenne, ha videóra vennénk. Így is tettem. Éreztem, hogy lehet letudnék fotózni/videózni megint egy szellemet vagy valami hasonlót, mint a múltkor. Kb. 20 mp múlva magamhoz vettem a kamerát, de ahogy a gyertya felé értem hirtelen hideg futott át a testemen. Leültem, majd belenéztem a kamerába. Láttam egy fényes, csíkos, szép valamit. Odaszóltam barátnőmnek hirtelen, belenézett, majd mindketten megijedtünk, mert láttuk, hogy van ott valami. Gyorsan elfújtuk a gyertyát, aztán kiszaladtunk. Egy negyedóra múlva rájöttünk, hogy bent vannak a cuccaink. Erőt vettünk magunkon és nagy nehezen bejutottunk. Elhatároztuk, hogy bocsánatot kérünk tőle. Fehér gyertya meggyújtva, vörös rózsa behozva szeretet jeléül. Elkezdtük. Éreztük őt. Azt a hatalmas energiát, ami körbevette. Elkezdtünk tapogatni a levegőbe. Volt olyan pont, ahol nem volt annyira hideg érzés, de volt olyan is, ahol viszont nagyon hideg volt. Úgy éreztük, hogy barátságos, így kitaláltuk, hogy kommunikáljunk vele, de csak úgy, hogy igen-nemes kérdéseket teszünk fel neki. Elmagyaráztuk neki, hogy rebegtesse meg a lángot, ha igen és állítsa le, ha nem. Ez bevált, másfél órát beszélgettünk vele. Kiderült, hogy „nagymamám” és hogy jóindulatú. Aztán megint megpróbáltuk két gyertyával is. Úgy is bevált. Hol az egyik, hol a másik mozgott válasz jeléül. Majd előjött az ötlet,hogy megint levideózom. Láttam két csíkot a gyertyáknál és akkor jöttünk rá, hogy mi van, ha csak a fény játéka volt?

Eléggé felkavart minket, hogy lehet a semmivel beszélgettünk több, mint másfél órán keresztül. Aztán most itthon rájöttem, hogy biztos volt ott valami. Az az érzés, mikor megérintettem az valami nagyon ijesztő volt. Ezenkívül a szellemvilágra is gyenge vagyok, hiszen elkezd fájni és égni a fejem, ha bármi rossz dolog van a közelemben. Ezt legelőször egy Buddhista parkban vettem észre, mikor megérintettem és bementem ahhoz a forgós nem tudom mihez. 2 hétig beteg voltam utána.

Ettől eltérve, hogyan tudnánk vele NORMÁLISAN kommunikálni, illetve hogyan tudhatnánk meg, hogy jó szándékú-e vagy rossz? Nagyon sürgős lenne, mert nagyapám egyedül él abban a házban és félek nehogy bármit is csináljon vele. :c


Megpróbáltam részletesen leírni. :) És kérlek mellőzzétek a drogos-szívós, negatív válaszokat. ^^

Előre is köszönöm!



2015. júl. 1. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Te nő vagy?
2015. júl. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Huu hat nemtudom :) de ugye ne hazudj,(legyszi ird meg a valaszodat,es privatban,hogy hogyan kell charlie sat játszani )

Hat esetleg megint kerdezz tole gyertyaval,hogy jo szandeku e vagy hogy vissza tud e,vagy szeretne menni vagy hogy tudsz e segiteni...valamit es legyszi ird meg priviben..

2015. júl. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Legoman ***** válasza:
100%

Én első lépésként azt ajánlom, hogy szellemet ne idézz. Ez nem egy hülye játék. Szellemet könnyű idézni, de elküldeni már nem tudja senki (el lehet), és félnek tőle.

Jól tetted, hogy nem kezdtétek el, ugyanis a szellemidézéskor jó szellemek nem jönnek elő, csak rosszak.

Ne gyertyával beszélgess vele, hanem kopogtass a falon, és mondd neki, hogy egy kopogás a nem, és két kopogás az igen.

Mondd neki, hogy jól érthető kopogás legyen. Majd kérdezd meg, hogy világos minden? (szépen beszélj vele)

És kiderül, hogy valóban láttatok-e valamit. De mindig keressétek meg a hang forrását. Célszerű éjszaka csinálni, mert akkor csönd van, és autók se járkálnak annyian, mindenki alszik a városban/faluban, az állatok is. Így kevesebb az esélye, hogy bármi is belezavarna.

Ennek alapján zseblámpát fogtok, és elkezdhettek vizsgálódni, csak ne féljetek.

2015. júl. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Missi_Key ***** válasza:
100%

hehe..ez milyen lehetett már a szellem szemszögéből?


:

két csaj megidézett, aztán elfutottak....aztán egy negyed óra múlva visszajönnek és hoztak nekem virágot..

de kedves, viszont ...csokit nem kapok?

aztán el kezdtek taperolni, minek néznek ezek?..kis perverzek :D

aztán csak eszükbe jutott hogy beszélni kéne, de valami hülye gyártyás trükköt vártak tőlem...mindig is fura volt ez a kölyök..



de komolyra fordítva..nagyanyád miből gondolod, hogy bántaná a férjét?

2015. júl. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom lányok de ez nem játék..nagyon nem játék!

Két tapasztalatlan lány neki áll játszani olyan dolgokkal ami minden szempontból meghaladja képességeiket.

Ezek veszélyes dolgok amelyek kihathatnak egy egész életre, és talán még azon túlra is.

Nem akarlak ijesztegetni de én azt tanácsolom, hogy állj le és többet ne csináld.

Nem akarok papolni neked de egy annyit elmondok, hogy az akiről te azt hiszed,hogy tudod ki az, egyáltalán nem az, még távolról sem az.

Még egyszer hangsúlyozni szeretném, hogy FELEJCSÉTEK el és talájatok magatoknak képességeiteknek való megfeleő elfoglaltságot.

Tudom, hogy ezt most már nehéz lesz megtenni mert már bele kostoltál egy kicsit egy egésszen más világba, de hallgass az intő szóra, mert tudom miről beszélek.


Az Ég Óvjon!

2015. júl. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

1.-nek: Igen, az vagyok. C:

2.-nak: Nem hazudok, ilyennel nem hazudnék :)

3.-nak: Nem idéztük meg, már régóta ott van. Mikor ott aludtam, akkor folyton éreztem a jelenlétét. Csak nem tudtam mi az. :) Nem mintha most nagyon tájékozott lennék. :c

4.-nek: Ez nagy.. xD Amúgy onnan gondolom ,hogy mi van, ha hazudott vagy valami.

5.-nek: Köszönöm, de nem játszottunk. Egy ideig abbahagyom, de ott nem lehet örökre. Az a szobám és én meg a jelenléte miatt folyton rosszul vagyok. :< Bár most megnyugodtam, de a gondolat, hogy gonosz is lehet az nem hagy nyugodni. :<

2015. júl. 3. 11:56
 7/7 anonim ***** válasza:

először is ne félj tőle

átkelni nem tudsz neki segiteni ahoz komolyan kell érteni a mágiához ha fontos keress fel valakit de nagyon válogasd meg.

2015. júl. 13. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!