Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 éve vagyunk együtt a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve vagyunk együtt a barátommal, és nem tudunk kompromisszumot kötni bizonyos kérdesekben, nem tudunk kommunikálni, az elején nem volt így, mi változhatot meg?

Figyelt kérdés
Nem tudom elfogadni a hozzáállását, mikor baráti társaságba megyünk, nem törődik velem, szerinte olyankor másokkal is beszélnie kell. de ez nem is probléma, hisz kell egy kis kikapcsolódás, de akárhányszor elmondom a véleményem néhány barátjáról, mindig én kerülök ki negatívan a dologból, pedig normálisan közlöm a véleményem,emiatt nem beszélünk és lehet szakítunk, de nem keres egyáltalán, lépjek én? De nem akarok, mert nem érzem magam teljes egészében hibásnak...
2008. jún. 10. 13:12
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Az igazsághoz hozzátartozik, h nem alaptalanul véleményezem néhány barátját, mert vannak akik csalják a párjukat, ha nem csalják, akkor pedig ugy beszélnek a nőügyeikről, h azt az érintett is hallja. Sokszor volt már vita köztünk, de szerinte én mindig eltulzoma dolgokat és vergődöm.....
2008. jún. 10. 13:18
 2/18 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem a megoldás az inkább az, h akkor hagyod a fenébe.. ne mondd el neki mit gondolsz a barátairól, de azért tisztázd vele, h most mégis kinek a véleménye a fontosabb. Ha pedig a barátait választja, akkor ez van. Viszont ha a barátai ennyire fontosak neki, akkor lehet, h nem is fog engedni, és akkor tényleg döntsd el, jó -e ez így neked!
2008. jún. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Azt nem mondhatnám, h olyan sokszor járunk a barátaihoz, mert van olyan, h 2hétig nem is beszél velük, engem csak az zavar, h megbeszéljük, nem megyünk velük nyáron nyaralni és mikor a barátja rákérdez, annyit mond, majd megbeszéljük... nem ér a véleményem semmit, ugy érzem! És most ez a mosolyszünet.... nem képes felhívni, h akkor hagyjuk az egészet vagy mégis beszéljük meg és tudja, h az ilyennel kiborít, mert szeretnék végre tisztában lenni a dolgokkal..... aés nemtudom keressem-e!?
2008. jún. 10. 13:26
 4/18 anonim ***** válasza:
egy jo kapcsolat alapja az az hogy mindent meg kell beszelni, ha 18 eves az ember, ha tobb... az a helyzet hogyha ez nem mukodik akkor a fene megette a dolgot, vagy lassan megeszi...nalunk ez a kapcsolatunk elejen volt h csak felve mondtam ezt azt a baratomnak, mert lattam h nem nagyon imponal neki ha vmielzik baratjat velemenyezem...(negativan) aztan ahogy telt az ido egyre inkabb mindent ellmondok neki, hideget meleget...ha tettszik jo, ha nem akkor haborogjon...de akkor is megmondom a velememet, O is azt teszi...s szerintem ez igz van jol. Amugy meg helyes ahogy gondolkodsz szerintem sem a nougyek sem a maganeleti dolgok nem kiteregetni valoak barati tarsasagban SEM. Ha ezt tenne a baratom biztosan nem allnek jot magamert. Szerintem ezt kerek perec ahogy van mondd el a baratodnak, ha igazan szeret ezt megfogja erteni...ha a baratai fontosabbak neki akkor nincs miert pazaroljad ra az idodet...mi barati tarsasagban is ugyanugy torodunk egymassal, "egyenjoguak" vagyunk ami szerintem igy normalis. Remelem megtudjatok oldani (bocs h ekezet nelkul irtam de nem tudtam allitani) Udv
2008. jún. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ja es hozzatennem, hogy tudom h nagyon nehez de ne keresd...ha ez nem megy akkor keresd meg, de ne kerj bocsanatot, mondd el azt neki amit IDE leirtal... Szerintem. Udv a 2 kommentelo
2008. jún. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

Utolsó hozzászólónak: teljesen igazad van, sztem is el kell mondani jót-rosszat is. Csak ez az egyenjoguság nálunk nem nagyon valósul meg. Próbáltam nem foglalkozni vele, ahogy ő teszi velem, mikor elmegyünk, de ez sem jó, mert nem váltott ki hatást.

2008. jún. 10. 13:33
 7/18 anonim ***** válasza:
Hat figyelj, az en baratom is igy csinalt..es asszem most is a haverrel jarkal v valami, ne meg majdnem egy hete nem lattam.mar mindent megtettem, h legyen az en velemenyem fontosabb, de nincs mittegyek. mar sajnos szakitason all a dolog, es nem is bannam, minthogy egy haveret sokkal tobbre ertekelej mint engem. arra is gondolj, h ha a haverei megtudnak h o a te velemenyed szerint ment(bar biztos h te csak jot akartal, meg vedeni ot, de na a ferfi ego...)akkor csufolnak ot, h papucs v valami...haverek ilyenek..egyszeru..tiszta h az egoja tobbet szamit mint te, v barki, csak vigyazz h ne vigye tulzasba mert nagyon megalazhat a vegen..en turtem s mar befejeztem, azt nem erdemes tenni.
2008. jún. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, h megkeresem és konkrétan elmondom neki, h 3 éve nem véletlen, h együtt vagyunk, nekem ez annyit megér, h elmondjam mi a gondom, vázolom a tényeket és el kell, h döntse mit akar
2008. jún. 10. 13:53
 9/18 anonim ***** válasza:
igy van|!
2008. jún. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Tudom, h így kellene cselekednem, de nem tudom magam rászánni, h felkeressem, neki kellene...de csak megoldom, attól félek, h nem leszek határozott és elérzékenyülök, ami ugye ciki egy pasinak...
2008. jún. 10. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!