Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valaki mondana általa vagy...

Valaki mondana általa vagy ismerőse által átélt valódi szellem történetet?

Figyelt kérdés
Nem olyanokra gondolok, hogy: "Szóval be voltam nyomva és akkor megjelent az a valami ..." és hasonlók, hanem valódiakra.
2015. júl. 21. 00:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%

munkatársam ment haza, jött le szembe a lépcsőházban a felettük lakó szomszéd néni. A lány (munkatársam) ráköszönt, a néni rá se nézett, csak ment le tovább. Kicsit fura volt, mindíg visszaköszön, de semmi gond, lehet rossz napja van.

A lány hazaér, pár perc múlva mondja az anyja:

-Hallottad mi történt a felettünk lakó nénivel? Tegnap meghalt szegény.

-Mi?? Tegnap?? Most láttam a lépcsőházban!


És tényleg igaz lehetett, a csaj ezt évekkel utána mesélte, de még akkor is belereszketett a sztoriba.

2015. júl. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Ismerősnél voltam vendégségben, a 12 éves kislány elment a boltba. Sírva rontott be az ajtón majd jó fél órával később elmondta hogy volt egy lány a liftben. Megkérdezte hova megy. Mondta hogy haza. Erre a lány azt mondtabhogy biztos jó dolog az otthon. Akkor ránézett és meglátta hogy az egész szeme fekete. Végig nagyon félt. Felért a lift és kirohant a liftből nem látott ott senkit.
2015. júl. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
Sok volt az Odaát XD
2015. júl. 21. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez az első történet félelmetesen hasonlít az egyik gyermekkori élményemre...

Gyerekek voltunk, olyan 12-14 évesek kb, és volt nálunk egy születésnapi buli, és ilyenkor azért tudnak szórakozni a gyerekek, valaki kitalálta hogy idézzünk szellemet, mert az baromi jó poén. Semmi extra dolgot nem csináltunk, leültünk körbe, megfogtuk egymás kezét, gyújtottunk egy gyertyát és mindenféle neveket kezdtünk el mondani meg hogy "megidézlek" meg ilyesmi szövegeket. Tök jól elpoénkodtunk, majd egyszer csak azt vettük észre hogy kezd hűvösebb lenni, aztán egy olyan jelenség tűnt fel mintha a falból fújna a szél. Erre persze egyből beparáztunk, aztán hamar dobtuk is a szellemidézős témát. Lezajlott a buli, és hazamentek a vendégek, és apu kísérte ki őket. Én addig meséltem anyunak hogy ilyen meg olyan jó volt a buli. Ez után elindultam a szobámba azonban a folyosón láttam hogy apu bejön kintről, kérdeztem tőle hogy miért nem kapcsolja le a villanyt és miért nem zárja be az ajtót. Apu egy szót nem szólt, csak ment tovább egyenesen be a fürdőszobába és furcsa is volt hogy nem kapcsolja fel a villanyt, de nem törődtem ezzel és gondoltam ha apu nem akkor majd én bezárom a bejárati ajtót és lekapcsolom odakint a villanyt. Így is történt, majd bementem a szobámba, amikor hirtelen egy kopogó hangot hallottam és nagyon meglepődtem, majd gyorsan ki is derült hogy az ablakomon kopog valaki. Kinéztem és apu volt az, aki mérgesen kérdezte hogy miért zártuk ki és miért kellett lekapcsolni rá a villanyt. Én meg csak álltam ott kb szótlanul hogy ha fater kint volt, akkor mi/ki jött be korábban ? Onnantól kezdve mondanom sem kell hogy kb 2-3 évig csak úgy tudtam aludni hogy takaró alatt voltam egyfolytában, és megfogadtam hogy még hasonló dolgot sem fogok soha többet csinálni...

2015. júl. 21. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Érdekes, jöhetnek még.
2015. júl. 21. 09:24
 6/27 anonim ***** válasza:
54%
Most én nem tudom hogy ez szellem volt vagy nem de elmondom. Elkezdtem járni a fodrász szakközépiskolába, és otthon az ágyam mellett egy kis polcocskÁn helyeztem el az eszközeimet, az elsőn hajszárító, hab stb, a többi alsó kettő polcra pedig a csavarokat raktam . A polcok végen volt kis nagyobbodás tehát kizárt hogy le essen bármi . Feküdtem az ágyon, és azt hallottam hogy susog a szatyor amiben az ondolalashoz való csavarok voltak. Azt hittem hogy egér, felálltam , körülnéztem , semmi. Vissza feküdtem és újra susogott, olyan rosszúl kezdtem magam érezni , féltem , kihasználtatottnak éreztem magam, éreztem mintha valami lenne ott és túrkál a dolgaimban. Vettem a bátorságot és elkezdtem dühösen kiabálni hogy most rögtön hagyja abba! Erre az összes dolgaim a polcról egyszerre zúdúltak le a földre , megijedtem és kiszaladtam a házból a kertbe .
2015. júl. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Magátol kinyílt, majd becsukódott az ajtó kilincsel!
2015. júl. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Bomlasztó kommentárokat az ajtón kívül kéretik letenni, köszi!
2015. júl. 21. 16:16
 9/27 anonim válasza:

A második válaszoló a fekete szemû gyerekek creepypastából idézett.

Az unokatestvéreméknek volt egy nagy házuk Szigetszentmiklóson, ahol általában az egész nyaramat töltöttem a másik unokatestvérem társaságában. Állandóan arra lettünk figyelmesek, hogy valami állandóan recseg a padláson, gondoltuk egy kóbor macska garázdálkodik, esetleg egy madárcsalád fészkelte be magát. Fel is mentünk, mindent átvizsgáltunk amit csak tudtunk, de nem találtunk semmit sem. Itt még nem is kezdtünk gyanakodni. Aztán jött az elektronikus eszközök ki-be kapcsolódása, villanyok, TV, turmixgép. Mivel egyikônk sem hitt az ilyenekben, ezért gondoltuk, hogy a ház áramköreivel van a gond és valamit nem kötöttek be normálisan. Aztán hallottunk mászkálásokat is. Na itt paráztunk be. A szomszéd nénitôl érdeklôdtünk, hogy nála nincsenek-e ilyen jelenségek. A néni azt mesélte, hogy még régen egy bányató volt található azon a településen, és elég sokan haltak meg a tóban. Meg is szenteltettük a házat, utána nem is történtek további furcsaságok, de nagyon paráztunk.

Másik:

A nagymamám azon a napon hunyt el, amikor a nagypapámat temettük. Az öreglány a keresztapukáméknál lakott, ôk mesélték, hogy az utolsó óráiban azt mondogatta, hogy a férje ott ül az ágyszélén és sírva mondogatta, hogy ôt ugyan nem viszi magával. Pár órával késôbb elhunyt.

2015. júl. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Nem értem, komolyan gondoltam az ajtóst!
2015. júl. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!