Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valaki mondana általa vagy...

Valaki mondana általa vagy ismerőse által átélt valódi szellem történetet?

Figyelt kérdés
Nem olyanokra gondolok, hogy: "Szóval be voltam nyomva és akkor megjelent az a valami ..." és hasonlók, hanem valódiakra.
2015. júl. 21. 00:32
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Te ennyire nyitott vagy az ilyesmire, vagy csak egyszerűen rosszkor vagy rossz helyen?
2015. júl. 24. 19:50
 22/27 anonim ***** válasza:

Én uggy vagyok az ilyen dolgokkal, hogy nem rosszkor rossz helyen, mert veled is, mással is történt ilyen csak nem vetted (vettétek) észre. Eleinte egy kissé félelmetes volt, de utána olvastam a dolgoknak, és rá jöttem, hogy mindenhol, mindenkor ott vannak, csak vannak emberek, akik érzik őket, vagy hogyismondjam... a szellemek meg a démonok! tudják, érzik, ha képes vagy érzékelni őket, és ezért direkt jelentkezenek, szólnak, kapcsolatba lépnek veled, vagyis próbálják felhivni magukra a figyelmet. Amugy probáld ki: mikor egyedül vagy otthon, üllj le, csukd be a szemedet és gondolj arra, hogy nem vagy egyedül a szobában. Nemsokára érezni fogod, hogy tényleg nem vagy egyedül, és ha elég fogékony vagy a dologra, azt is meg tudod érezni, hogy hol van. Olyan, mint amikor érzed, hogy valaki néz, megfordulsz, és tényleg ott van valaki. Ilyenkor vonzod be magadnak, vagyis a rezgés szinted megeggyezik (legalábbis nagyjábol) az ők rezgésszintjükkel, és ezt érzékelik, és igy érezheted a jelenlétüket. Van egy példa. Mikor valami horror filmet nézel, és már nagyon félsz, ugy érzed, hogy van valaki még rajtad kivül a szobában, erre még jobban félsz, és ez a "nem vagyok egyedül" érzés még jobban felerőssödik. Ilyenkor tényleg van, vannak ott valaki(k).

Egyszerüen szolva, megérzik, hogy képes vagy megérezni őket, és igy probálnak, jelezni, kommunikálni, ijesztgetni... Éjjel is ott lessz az ágyad mellett, és téged néz... Remélem nem ijesztettelek meg :)))))))

2015. júl. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Nem ijesztettél meg, de érdekes, amit mondasz. Ennek ellenére mégis úgy gondolom, hogy az agyunk nagyban felelős azért, hogy hogyan érzékeljük a körülöttünk lévő világot. Ez olyan, hogy egy ártatlan felhőbe is bele lehet látni furcsa dolgokat, amiket valaki megint másképpen lát. Abban szinte biztos vagyok, hogy léteznek, csak arra nincs válaszom, hogy miért vannak itt. Miért nem születnek újra egyesek, miért nem szűnnek meg létezni a halállal? Nekem az jön le, hogy valamiért vagy túlságosan ragaszkodnak ehhez az anyagi léthez, vagy pedig nem értik, hogy mi történt velük. Erre az utóbbira nincs ötletem, hogy miért lehetséges.
2015. júl. 26. 01:25
 24/27 volus ***** válasza:

Nekem olyan volt,hogy szobatársammal néztük a tv-t,de mivel koránkelés volt másnap,ezért már 10 előtt tv kikapcs,alvás.

Épp hogy 2-3 perce lett kikapcsolva,szobatársam ágyának az elejében lévő bevásárlós szatyi el kezdett csörögni. nem tul nagy hanggal,csak mintha egy macska vagy valami ilyesmi mászkálna rajta.Villany felolt,nézzük,semmi,se egér,se macska,se valami nagy bogár.az ablak is be volt zárva,elsőn is laktunk,nem is lett volna annyira életszerű. villany leó. 1 perc nem telt el,megint csörög a zacsi. ugyan így lepörgettük,semmi.Furi volt.

Másik: alszok este ugyan ez az épület csak már egyszemélyesbe költözve. Kislámpa fénynél aludtam,nem szeretem ha este botorkálni kell a sötétben,minden vackot felrúgok.Egy pillanatra amikor fordultam az ágyban valami fakó árnyék szerű valami átsuhant felettem bele egyenest a mögöttem lévő falba és még éreztem ahogy végigsuhan a fejemen,mint amikor nagyon könnyű függönyt ráfúj az emberre a szél. Nem sok alvás volt az nap este.

2015. aug. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:

A mi házunkban vannak komolyabb történetek.

Nem tudok mit mondani, ha ezért lepontoztok, ha nem hiszitek el, ne higgyétek, halkan megsúgom, hogy minden szava igaz.

Édesapámnak gyermekkorában meghalt az apukája, nyelvrákban, és azóta apu bárhová költözött, a szelleme ment utána.

Úgy tizenkét éve egy új házba költöztünk, amit apukám épített.

Minden éjjel, hajnali háromtól hétig vannak ezek a sztorik, de volt már, amikor kora este előfordultak.

Ezt a történetet apukám és a barátnője mesélte:

Apuval ültek a kanapén, egyszercsak a lépcső felől nyögések hallatszottak. Apa és a barátnője ledermedtek, majd elindultak a lépcső felé. A szellem nyögött, apu barátnője pedig késsel (?) ment le a lépcsőn félelmében. Aztán abbamaradtak.


Ülünk a kanapén, az előttünk lévő üvegasztalon a kólásdoboz magától elindult. Dermedten néztük, nem fogtuk fel, mit látunk, majd mikor majdnem leesett az asztalról, gyorsan elkaptam.


A konyhában van egy úgynevezett késtartó, amibe késeket szurkálhatsz, és stabilan megtartja. A tíz darab kés egyszerre kiesett a tartóból, és szanaszét repültek. A nappaliból láttuk az eseményeket...


Volt egy takarítónőnk, aki látta ezeket a misztikus, természetfeletti dolgokat. Két hónap után felmondott, állítása szerint nem bírta ezt a sok lelket, ami a házban zaklatta őt.


Amikor a mostohaanyukám odaköltözött a házba hat éve, úgy 7 hónapig nem mert egyedül maradni, mert furcsa közérzete volt.


Éjjel három után ajtók csapkodása hallatszik, és fentről az emeletről hallani lehet a földszinti nappaliban az étkezőasztali székek húzódását a csempén.


Egyik éjjel kimentem vécére, és lentről pakolászás hangjai voltak hallhatók. Hozzáteszem, a háznak riasztórendszere van...


A minap kimentem zsepiért a fürdőbe és vízért. Amikor mentem vissza a szobámba, egy nagy sóhajt hallottam. Alig bírtam visszaaludni (éjjel négy volt).


Mind igaz, amit most leírtam, tizennégy éves vagyok.

2015. aug. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Szerinted egyedül van? Miért nem képes továbblépni? Próbáltátok szenteltetni a házat, esetleg más hasonló módszer?
2015. aug. 13. 22:20
 27/27 anonim válasza:
Az, hogy miért nem képes továbblépni, az egy családi háttértörténet, és abszolút megválaszolható vele az egész. Biztosan nem egyedül van, a takarítónőnk mondta, hogy többet látott, egyikük a vendégszobából rontott ki, a másikuk a fotelben üldögélt...
2015. aug. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!