Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha valakiért égetünk gyertyát,...

Klaki kérdése:

Ha valakiért égetünk gyertyát, és nagyon rángatózik a lángja, az tényleg azt jelenti, hogy ott van az illető?

Figyelt kérdés
Édesapám meghalt lassan egy éve, anyu szinte minden nap gyertyát éget érte. És anyu meg szokott szólalni, hogy itt van apátok, mert a gyertya lángja nagyon mozog.

2015. júl. 17. 14:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem. Gondolj bele milyen lenne, ha meghalnál, és mindig, ha valaki gyertyát gyújt érted oda lennél rángatva. Hihetsz a mennyországban, a reinkarnációban, vagy a nagy semmiben, szerintem minden esetben elég sok kényelmetlenséget okozna.
2015. júl. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De ez nem minden gyertya gyújtásnál van így, én nem hittem ebben, csak érdekes , hogy ha valaki szülinapja vagy névnapja van, vagy esetleg egy évforduló akkor mindig rángatózik esetleg még a hét valamelyik napján. De inkább nem szólok neki ha nem is így van, hagy nyugodjon bele abba , hogy tényleg itt van. És így egy picit boldogabb.
2015. júl. 17. 14:22
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha ez őt megnyugtatja, csinálja csak, amíg el nem tud szakadni tőle. Csak ne lovalja bele magát túlságosan, mert az esetleges csalódás nagyobb kárt okoz.
2015. júl. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
Az azt jelenti, hogy huzat van.
2015. júl. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, amúgy huzat nem lehet, mert még télen is csinálta. Amikor egy ablak sincs nyitva. Nem baj. Nem mondom meg neki.
2015. júl. 17. 14:56
 6/17 anonim ***** válasza:
igen, előfordulhat a halál után a lélek még sokáig a szeretteivel maradhat de lassan továbblép hogy megpihenjen majd újjászülessen
2015. júl. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
általában már akkor amikor sikerült feldolgozni szeretteinek a halálát
2015. júl. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de amikor azt mondja. Anyu érzi hogy ott van vele. Azt mondja, hogy hideget érez a kezén vagy a lábán mint ha fogna őt.
2015. júl. 17. 18:44
 9/17 anonim ***** válasza:
Zárt szobában is mozog a levegő. A gyertyából sem egyenletesen szabadulnak fel a gőzök.
2015. júl. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Egy mozgó gyertyábol nem lehet erre következtetni.
2015. júl. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!