Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valaki nem tudná leírni nekem...

Valaki nem tudná leírni nekem hogyan kell szellemet idézni? NEM AKAROK! Csak kíváncsi vagyok rá.

Figyelt kérdés

2014. dec. 2. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
16%

Azt nem tudom hogyan szoktak. De az egyik ismerősömmel átélteket leírom. Már régen is olvastam Vasziljev professzor Telepátia című könyvét. Benne leírja, hogy a telepátiának van egy olyan változata is, ami látomásokkal jár és ilyen látomásokat elő lehet idézni másokban. Tehát nem létező képeket, hangokat, mint az álomban. Van egy ismerősöm, aki egy hosszas fárasztó szövegével elkábított, elálmosodtam, tehát fogékony lettem az álomban is jellemző látomásokra. Egyszer csak a szobában mindketten egy fekete szellemlepkét láttunk repülni. Még ő szólt hogy mi az. Ez látomás volt, mint az álmokban. És kollektív, ahogy a telepátia többi formája is az. Így, hogy tudományosan boncolgató művet is olvastam róla, nem tűnik az egész semmi rendkívülinek. Persze azért emberszerű alakot "látni" érdekesebb lenne.

Szerintem a szellemidézésnek nevezett tevékenység is ugyanez lehet. Álomszerű, nyugodt állapotba kell hogy kerüljön mindenki. Ez egyik feltétele lehet a telepátia bármilyen formájának.

A Walker a texasi kopó című sorozatban többször is van olyan rész, amikor indián származású emberek szellem látomásokat idéznek elő másoknak. Ennek lehet valóság alapja, mármint a látomásoknak, persze azért nem olyan életszerű képek formájában mint a filmekben. Hanem mint az álmokban, hisz gyakorlatilag álmok ezek is.

2014. dec. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Felidézed, mit mondott, azt idézőjelbe teszed és úgy írod le. :)
2014. dec. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Aki hisz benne, ezt tanácsolja:

[link]

2014. dec. 3. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Idézd inkább Radnótit.
2014. dec. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"A Walker a texasi kopó című sorozatban többször is van olyan rész, amikor indián származású emberek szellem látomásokat idéznek elő másoknak. Ennek lehet valóság alapja,"


Ebben aztán van logika.

2014. dec. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
oda állsz a tükör élé és beszaratod magad
2014. dec. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!