Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan kell szellemet idézni?

Hogyan kell szellemet idézni?

Figyelt kérdés

Igen van hozzá koncentrácóm,igen tudok védelmet felállítani.

Nem nem poénból idézgetnék komolyan foglalkozom ezzel de a szellem idézést még nem próbáltam.

Kérlek privátban irjátok le a módját,vagyis inkább a szabályait.

Főleg azt hogy mit csináljak hogy más ne jöhessen át csak akit szeretnék,azt hogy hogy küldjem vissza és hogy hogyan zárjam be a kaput utána.

Hozzáértők válaszát várom nagy tisztelettel.Köszönöm.



2015. júl. 24. 12:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha definiálod nekem, hogy mi az, hogy szellem, akár privátban is, akkor leírom, amit kértél.
2015. júl. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szellem alatt úgy egymillió különböző élőlény/létezési szint értendő. Meg a több szinten is érintettek. Mi az, amit idéznél?
2015. júl. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Ami nincs azt nem tudod megidezni huhuhu . ..
2015. júl. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Az első két válasz köszönöm szépen.

Hou neked már írtam is hogy látszik nagy tudásod van egyépként szellemen egy elhunyt szellemét értem kizárólag azt szeretnék idézni más magasabb szintű entitánsok még váratnak magukra amíg nem vagyok biztos a koncentrációm erősségében velük szemben.

Viszont egy elhunyt szellemével biztos vagyok elbír a tudatom.

Találkoztam már magasabb szintű entitánsal is ami nem volt gonosz bár megtámadt de azt mondta tanított ezzel ami igaz is mert azóta biztosabb vagyok magamban de őt nem idéztem magától jött először álmomban majd ébren.

2015. júl. 24. 13:04
 5/16 anonim ***** válasza:
A halottak lelke nem idézhető vissza, és általában a szellem sem marad meg. Ami megjelenik, az vagy egy emlékkép, ami nem tud semmi hasznosat, vagy valami más, ami az emlékképet használja, hogy átverjen. Halottakkal nem jó dolgozni.
2015. júl. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
2 en is ugyan azt leirtátok köszönöm szépen látszik hogy értetek hozzá de mivan ha itt ragadt? mert igazából egy itt ragadt lelket akartam magamhoz "idézni" és azt megtudni miért nem ment el
2015. júl. 24. 13:14
 7/16 A kérdező kommentje:
De ha már ilyen jártasak vagytok ezekben sokszor próbáltam beszélni a szellemi vezetőmmel és nem ment milyen technikát ajánlotok.Vagy technikákat mert ugye mindenkinek más jó.
2015. júl. 24. 13:15
 8/16 anonim ***** válasza:

A lélek csak extrém esetekben ragad itt, és akkor sem tartósan. emberi léptékkel elég rövid időről, egy-két évről van szó. A szellem képes arra, hogy nem oszlik szét sokáig, de az nagy szenvedés miatt történhet, egy ilyennel felvenni a kapcsolatot nem hasznos, de veszélyes.

A szellemi vezetőd másképp keresendő, mint egy független entitás. A legtöbb embernek a saját felettes énje a vezetője, nem egy külön szellem. Meditációban -amilyen mélyben csak lehet-érdemes hívni, kényszer, kötelezettségek nélkül, és kérni, hogy olyan alakban mutassa magát, amit megértesz, és úgy szóljon hozzád, amit fel tudsz fogni.

2015. júl. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
igen meditációban próbáltam én is és tudom hogy őt kérni kell nem irányítani akkor próbálkozom még.Köszönöm
2015. júl. 24. 13:24
 10/16 anonim ***** válasza:
Próbálj 100-tól visszafelé számolni fekve, ellazult tagokkal. Mielőtt számolsz, meghatározod magadnak, hogy mire eléred a nullát, transzállapotba kerülsz, és eléred a tudattalanodat. Amikor eljutottál ide, engedd, hogy a tudattalanod megjelenjen olyan formában, amilyenben akar. A gondolatáramlatokat állítsd meg, de a tudattalant magát hagyd, hogy megmutatkozzon. Amikor ezen a "helyen" vagy, akkor próbáld meg hívni, anélkül, hogy bármilyen formát elvárnál tőle. Az sem biztos hogy alakot ölt, lehet csak amolyan belső hang, vagy gondolat lesz. Elsőre nem is biztos hogy megérted a válaszait, mondandóját, ez abszolút gyakorlás kérdése.
2015. júl. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!