Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Poltergeist lehet, vagy démon?

Poltergeist lehet, vagy démon?

Figyelt kérdés

Most már szeretném tudni, hogy mi ez.

A lényeg, hogy a jelenségek fokozatosan erősödnek. Elsőnek kisebbek voltak, s egyre több dolog van jelen.

Sikerült felvennem vele a kapcsolatot -mindegy hogyan- és állítása szerint démon, bár én kételkedem.

Nagyon stresszes vagyok, magamba forduló, magamnak való. Azzal kezdődött, hogy rémálmaim voltak, amikor imádkoztam, s ha kegytárgyak voltak a közelemben.

A jelenségek a következők: Elsőnek kopogásokkal kezdődött. Volt, hogy kopogásokra ébredtem fel. Néha még van ilyen. Utána hangokkal folytatódott, amit nem csak én tapasztaltam. Számoltak be nekem arról, hogy árnyat láttak elsuhanni, de én is tapasztaltam már, hogy láttam valakit a szemem sarkából, mire odanéztem, nem volt ott senki. Nagyon régen volt az még, hogy éjszaka lefeküdtem, s már mindenki aludt, amikor hirtelen éreztem, hogy valaki besétál a szobámba. Besütött a fény és csak az alakját láttam, ahogy áll az ágynál, de nem mertem ránézni.

Ezek a jelenségek egyre aktívabbak. Néha erősebbek a kopogások, hangok egyre gyakrabbak, és mostanában jellemző, hogy a lámpa fel-le kapcsolódik magától, lépteket hallani (a padlóval minden rendben), előfordult, hogy valami leesett magától, kattanás, a bútoroknál hangok (mintha recsegne), illetve gyakran vannak furcsa álmaim. Előfordul ritkán, hogy tárgy tűnik fel máshol.

Mi lehet? Már szeretném most már tényleg tudni.

Azért kérdezek itt rá, mert azt tapasztalom, hogy erősebbek a jelenségek.

Köszönöm a segítséget.



2015. júl. 31. 19:48
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
Polter ám adhatok egy ördögűzést privátban arra is jó
2015. júl. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 Legoman ***** válasza:
Szerintem is poltergeist vagy egy erősebb szellem, aki démonnak akarja mutatni magát, hogy ő uralkodjon a házban, de nem démon.
2015. júl. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:

Hogy ne mondjátok disznó vagyok itt az exo :D


Per signum crucis de inimicis nostris libera nos omnipotens deus pater et filius et spiritus sanctus Amen

2015. júl. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:

Amiket itt irtal egytol egyik megmagyarazhato dolog..

Butor a melegben kitagul ( recseg)

Kopogas: eger mas ragcsalo

Szemed sarkabol latod... Ez csak kaprazat mindenki latot mar a szeme sarkabol dolgokat. Sot mar bebeszeled magadnak.

Villany: halozati hiba. Megoldas villanyszerelo.

Remalmokat te gerlyezted mert mar mindenben a szellemeket latod.

2015. júl. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:

Ezek alapján lehet szellem, de lehet démon is.

A kopogásokkal kacsolatban kérdeznék.

Kérdező, a kopogások szabályosak?

Mennyit kopog, egy huzamba?

2015. júl. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 A kérdező kommentje:

5:


Általában hármat kopog.

2015. aug. 1. 12:12
 7/70 anonim ***** válasza:
Szentháromság megcsúfolása már azok a dögök is a démonok között filmet majmolják ?
2015. aug. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat.

De minek állítja magát démonnak? Poltergeist-nél létezik ilyesmi? Ez zavar be...

2015. aug. 1. 12:14
 9/70 A kérdező kommentje:

Amit kihagytam:


Reggel is, de este erősebbek a kopogások.

2015. aug. 1. 12:15
 10/70 A kérdező kommentje:

Most így eszembe jutottak még a megmagyarázhatatlan illatok, szagok a házban:

Virág, olykor égett, valamikor kellemetlen. Csak egy ponton van, és nincs forrása.

2015. aug. 1. 12:18
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!