Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek is én egy természe...

Szerintetek is én egy természetfeletti lény vagyok, mások ezt látják de én nem tudom? (többi lent).

Figyelt kérdés

Vagyis halott. Egy élőhulla. ( De nem olyan mint a walking deadban!) Szinte mindig hallom ahogy a suliban mondják mikor meglátnak hogy itt egy hulla. Meg ilyesmik. Ez azért érdekes, mert a járásom is olyan mint a élőhalottaknak. Meg az arcom is olyan beesett és vékony is vagyok. Meg a bőröm is ilyen fehér, néha meg olyan mint a hulláké! Meg mindig ilyen hideg vagyok (a bőröm), most is! O.o és érzelemmentes. Meg csupa fekete ruháik vannak. Nem is igazán reagálok a dolgokra. Csak úgy vagyok. Meg enni is, inni is keveset fogyasztok. Pl. Akár ha nem szólnának szüleim, tökre ellennék anélkül is xD. Meg a halállal természettfelettivel kapcsolatos dolgokért is rajongok. Meg szeretem a temetőket. Pl. Van egy romtemető, ahova néha elmegyek, hogy gondolkodjak, meg ilyesmik. Meg érdekelnek is az ilyen dolgok, pl. Démonok meg szellemek. És nem egyszer fordúlt velem elő olyan hogy paranormális szellemek voltak a házban, mikor egyedűl voltam.


Lehet hogy észrevették a körülöttemlevők, és én nem tudam hogy meghaltam? Xd

Ok. Hülye ez a kérdés, de már régóta ezt tapasztalom :O.

Köszke a válaszokat, ha esetleg van köztetek halott, akkor mondja el tapasztalatait!


Egy Lány.



#démon #vészhelyzet #mumus #Halott! #ez nagyon komoly #haláli vagyok.
2015. szept. 27. 11:32
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ez nagyon komoly!
2015. szept. 27. 11:34
 2/17 anonim ***** válasza:
79%

Többet kellene enned, innod aludnod...

Attól mert meghaltál még lehetsz értékes.

2015. szept. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%

Az, hogy ilyen jelzőkkel illetnek, csak annyit jelent, hogy életerő hiányod van, és ez már a külsődön is kiütközött. Az összes külső, és belső tünet ezt támasztja alá. A veséd környékén nem vagy véletlenül fázós?

Pulzusod van, lélegzel, és a testhőmérsékleted is állandó.(maghőmérséklet, a bőr változhat).

Ez az állapot sajnos sok betegségnek ad helyt, és a várható élettartamod sem túl nagy, mivel a szervezeted állandó kimerült állapotban van. Ezt persze ne feltétlen kösd össze a fáradtsággal. Az általános életerődre gondolok. Ez vezethet depresszióhoz is, ami nem kellemes. Ugyanakkor ha tényleg érdekel a természetfölötti, akkor először ezen az állapotodon kell változtatnod, mert jelen állapotodban az alapszintű érdeklődésen kívül nem sokra mész. Tanulni, kutatni nincs elég erőd, hogy hatékony lehess, ezek nélkül pedig nem sok eredményre számíthatsz, maximum alkalmi, és nem feltétlen kellemes élményekre. Ha az életerődet helyreállítod, akkor a szervezeted bírni fogja a feladatot, és az elméd is kap elég utánpótlást, hogy az érdeklődésedet elmélyíthesd.

2015. szept. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Olyan, hogy "természetfeletti" nem létezik, így nem is lehetsz természetfeletti. A hulla egy gúnynév én nem lennék büszke a helyedben, sportolj alud ki magad, hogy ne legyél hulla. Változatosan és rendszeresen étkezz, mert a végén anorexiás leszel + csináltass egy vérvizsgálatot, mert gyanítom, hogy vérszegény lehetsz. Egyébként hasonlóak vagyunk, mert én is hulla vagyok, csak veled ellentétben nekem a természetem olyan.
2015. szept. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%

(Lucifer:D)

Az a normális, hogy minden embernek van kapcsolata a természetfelettivel. És hogy erről tud. Test-lélek-szellem.

2015. szept. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38%
A vicc az, hogy a 4-es gondolat is csak a természetfelettiből jön, jöhet - a szellemi világból. A természet nem tud kibugyborékolni magából egy szavakból álló mondatot. Minthogy a zene sem a hangszerből jön, noha szükséges hozzá a hangszer. (kár, pedig a bőgőben sok-sok zene elférne...) aa
2015. szept. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
22%
#6 Nem hiszek se a lélekben, se a szellemvilágban. De egyébként se tudnálak meggyőzni, hogy nem létezik, amiben hiszel, így értelmetlen erről vitatkozni. Nem én leszek az, aki megváltja ezzel a világot már sokan próbálkoztak ezzel, de mindezek ellenére még mindig töretlenül hisznek az ilyesmiben az olyan egyszerű emberek, mint amilyen te is vagy.
2015. szept. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Alapvetően mindenki "természetfeletti" lény! Van aki tapasztalja, érzi, tudja. A többségnek fogalma sincs a valóság természetéről.
2015. szept. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%

"az ilyesmiben az olyan egyszerű emberek, mint amilyen te is vagy"

Köszönöm a bölcs véleményedet, én sem akarlak meggyőzni semmiről. Inkább a kérdezőnek mondanám:

Ha elképzelek egy szabályos tökéletes geometriai formát- mondjuk egy platóni szabályos testet, vagy egy szabályos háromszöget, egy kört - az van, és bizonyíték is egyben a szellemi világ létezésére. Nem kell semmit sem elhinni.

De ez csak az ilyen egyszeri egyszerű embereknek megy, mint amilyen pl én vagyok :D

2015. szept. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem vagy hulla, max komoly psziho beteg. :) Komolyan nezesd meg magad...
2015. szept. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!