Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez lehetséges? TÖBBI LENT!

KacsaFingKapitany kérdése:

Ez lehetséges? TÖBBI LENT!

Figyelt kérdés
Lehetséges az,hogy a démonokkal csak kommunikálok és nem kötök velük alkut?Vagy úgyis elrontják az életemet valamivel?Vagy ha gyenge vagyok akkor valahogyan rá tudnak venni az alkura??Vagy csak úgy az engedélyem nélkül is beleszállhatnak a testembe?xd Ezt most komolyan kérdezem... :D

2015. okt. 22. 22:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%

Milyen alkuról beszélsz. Ők nem fizikálisak, nincsenek földi rendszerben, nem tudsz velük alkut kötni.

Nem tudnak rád nagyon hatást gyakorolni ha nem nézed világot szinte csak negatív oldalról.

2015. okt. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
ha kommunikálni tudsz velük, már megevett a fene (amúgy nem fogsz tudni). Az engedélyed meg senkit nem érdekel. Őket sem. :)
2015. okt. 23. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem.nem lehet,de ki tudja. Én annyira nem hiszek benne,de semmi sem lehetetlen.
2015. okt. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Legoman ***** válasza:

Ha valami más lénnyel kommunikálsz, az hatással lesz a életedre, gondolkodásodra.

Ha gyenge vagy, akkor bármire rátud venni, ha te erősebb vagy, akkor te tudod bármire rávenni őt.

2015. okt. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

de lehet velük beszélgetni...legalábbis utánaolvastam.itt van a szöveg:

A Démon gondolatokon keresztül kommunikál velünk (telepátia). A telepátiánál a Démon szavai a saját gondolatainkon keresztül jut el hozzánk. Kezdetben ez nehéz lehet azoknak akik nem elég érzékenyek vagy nincs meg (még) a pszichikus képességük arra hogy megkülönböztessék egy külső entitás szavait a saját gondolataiktól. Erő-meditációkkal és tapasztalattal egy idő után ez sokkal könnyebb lesz.

2015. okt. 23. 13:06
 6/19 A kérdező kommentje:
Azt,hogy elrontja az életemet azt úgy gondoltam,hogy rávesz az alkura és úgy szokták csinálni,hogy mindig ők járjanak jobban (utána olvastam :) ).És ha ebbe az egészbe esetleg nem halsz bele akkor a jövődet is képesek teljesen elrontani...
2015. okt. 23. 13:11
 7/19 A kérdező kommentje:
Kár,hogy nem érdekli őket az engedélyem (๏̯๏)
2015. okt. 23. 13:13
 8/19 anonim ***** válasza:
Alku nélkül csak kacsákkal kommunikálhatsz.Bár ehhez előbb be kell szállni a testükbe.
2015. okt. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Missi_Key ***** válasza:

ehh..alkura rávenni? hogy gondoltad..mint mondjuk egy házaló ügynök,lyukat beszél a hasadba vagy mi?


tőlük kérdezd hogy hajlandóak e csak dumcsizni..vagy venni is kell valamit :D

2015. okt. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha elég eszes,és ravasz vagy, talán kicselezheted az ő furfangosságát. De ez szinte lehetetlen. Ink ne akarj alkudozni.
2015. okt. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!