Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hisztek a furcsa állat fajokba...

Hisztek a furcsa állat fajokban? Esetleg van valami személyes élményetek amit elmondanátok?

Figyelt kérdés
Az olyanokra gondoltam mint a nagyláb, sellők, vérfarkasok, csupakabra és ilyesmik. De ha űrlényekről tudtok az is érdekel.

2015. nov. 2. 21:06
1 2
 1/12 anonim válasza:
68%
Ezek nem furcsa állatfajok, hanem kitalált lények. Léteznek furcsa állatfajok (véznaujjú maki, kacsacsőrű emlős), amik valami miatt különlegesek, és létezik rengeteg állatfaj, amit még fel se fedeztünk (pl. a mélytengerekben).
2015. nov. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
26%

"Hisztek a furcsa állat fajokban? Esetleg van valami személyes élményetek amit elmondanátok?"


Igen, egyszer meg is látogattam őket, az ezotáriában laknak. Az egyik azt bizonygatta, hogy beöntést adott neki egy földönkívüli spenót.

2015. nov. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
66%

Tessék, ezekhez képest a kitalált lények sehol sincsenek!


[link]

2015. nov. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Azrael666 ***** válasza:
66%
Én már láttam vérfarkast is és igen több dolog létezik a világban, amiről nem is gondolnád
2015. nov. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
Engem egyszer majdnem elragadott a Kuglófember...
2015. nov. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Engem meg akart szexelni egy rézfaszu bagoly
2015. nov. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%
A hétfejű sárkányt kihagytad.
2015. nov. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
23%
Nekem egy barátom volt vérfarkas.Kb 2 éve egy barátom anya meghalt a nagymamájához költözött.Ide Miskolc mellé egy faluba akkor lettünk barátok.Egyszer mentünk át hozzám suliból és elütötték autóval amikor a sofőrrel mentőt akartunk hívni azt mondta hogy jól van meg hogy nehogy mentőt hívjunk már meg ilyenek.Csak a bokája tört el mert elég furcsa szögben állt oldalra.Erre ő megfogja és egy laza mozdulattal vissza fordítja a helyére, a csontok ropogtak benne mint állat.Majd mondja a sofőrnek hogy faszán van és bocsánat hogy "elüttette magát". És ezután még átmentünk hozzám kb 3kor és érted semmi nem baja nem volt. Majd kb 9kor mert elfeledkeztünk az időről ijedten mondta hogy menni-e kell már éppen kiengedtem a kapun amikor észrevettem hogy a telóját otthagyta nálam utána futottam és mikor közelébe értem már az erdő szélénél voltunk amikor átváltozott és elrohant az erdőbe. 3 nap múlva volt újra iskola majd mikor rákérdeztem azt mondta hogy suli után elmondja. Elmondta hogy évek óta vérfarkas. Egyszer (szerintem) poénból nekem is felajánlotta hogy engem is beharap.
2015. nov. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
40%

Igen,én meg vámpír vagyok

249/f

2015. nov. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyszer kerékpároztam egy erdőszéli ösvényen, és a szemem sarkából láttam, ahogyan elsuhan előttem valami. Oda sem figyeltem, csak néhány pillanat múlva jutott eszembe, hogy egy macskát láttam. Megálltam, és mindent átkutattam, de semmit sem találtam. Pedig a mai napig fel tudom idézni az alakját, és azt ahogy vízszintesen átrepült előttem.
2015. nov. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!