Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Rejtélyes hang. Más is hallott...

Rejtélyes hang. Más is hallott most szombatról vasárnapra virradó éjjel kb.2 körül (2015. 09.20. ) egy különös hangot Budapesten, vagy esetleg az országban máshol?

Figyelt kérdés
Nagyjából 15-20 percig hallottuk a családdal, ráadásul egyik ismerősöm is beszámolt ugyanerről, aki a város más pontján lakik. Olyasmi hang volt, mikor valaki a pohár száján köröz az ujjával, csak jóval hangosabb, mély, nagyjából egységes búgó hang. A hang észlelésének időpontjában éppen esett az eső, villámlott. Viszont máskor eddig sosem hallottunk ilyesmit, pedig volt már eddig is szél, vihar, eső, stb... Hallotta még valaki? Mi lehetett ez a különös hang?

2015. szept. 22. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
A HAARP volt és Áder János kapcsolgatta most vasárnap.
2015. szept. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Baranyában lakom. Van kb a lakóhelyemtől 5 kilométerre egy gáztelep ami tel van gázpalackokkal (akár 3-4 méteresekkel is). Még évekkel ezelőtt egyszer vagy kiengedték valahonnan a gázt, vagy nem tudom mi csináltak, de meggyújtottak egy ilyet. Akkora hanggal robajlott a láng, hogy még 10 kilométerre is elhallatszott, és minden világos lett. 5 km-re voltunk tőle, de azt hittük a házunk előtt akar leszállni egy helikopter. Lehet valami hasonló dolgot csináltak nálatok is. Nem lakom Budapesten, tehát nem tudhatom, hogy pontosan mit is hallottál. De nem tartom valószínűnek, hogy valamilyen fegyver, vagy földönkívüli eredetű tárgy okozta volna a hangot. És ezt az első hozzászólónak is mondom (bár szerintem csak trollkodik).
2015. szept. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért nem gondolnék ilyesmire, mert ez a hang olyan nagyon közelinek tűnt és egységesen kitartott vagy 20 percen keresztül, nem egy hirtelen, éles hanghatás volt. Nem tudtuk megállapítani a forrását az ablakból, nagyjából az irányát sejteni lehetett, de abban sem vagyok biztos. Ami gyanús volt benne, h még eddig sosem hallottunk ilyesmit errefelé, ha vmi trafó lett volna vagy a szél dongatta valamelyik templom harangját, az se pont ilyen lett volna, ráadásul nem halotta volna az ismerősön se a város másik, távoli pontján... Fényhatás nem volt, habár ezt nehéz megállapítani, mert közben néha villámlott és szakadt az eső. Viszont a hang egyértelműen hallható volt.
2015. szept. 22. 23:31
 4/7 A kérdező kommentje:
* Szóval ha trafó v harang okozta volna, vagy bármi egyéb gépház v stb, biztosan hallottuk volna már máskor is...
2015. szept. 22. 23:35
 5/7 anonim ***** válasza:
2015. okt. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én 1 éven belül már másodszor hallottam.Egyszer 2015.04.27. 1:29 és most legutóbb 2015.11.20. 20:36.
2015. nov. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
en igen csak nem Magyarba hanem Erdelybe az esztenan este 10:00 kor valami egy fura hangot adott ki es na kivolt az? hat persze hogy a tehen :D
2017. máj. 9. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!