Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Napok óta rettegek a házban...

Napok óta rettegek a házban lehet hogy démon? (Sztori lenn)

Figyelt kérdés
Szóval, mindig hallok elég erős hangokat, dübörgés stb.. Van amikor látok a tükörből fekete alakot és mikor fekszem az ágyban is... Mindig érzem hogy valami jelen van.. Arra keltem fel múltkor hogy nagy lépések és dübörgések .. A plafonon mezítláb láb nyomok voltak. Van olyan mikor lebénul a testem és csak a szemem tudom forgatni és ráadásul úgy érzem ha valami rám ülne. Esküszöm hogy igaz az egész amit mondok ! Esténként úgy szoktam elaludni hogy el mondok egy imát és a rózsafüzért a kezemre tekerem. úgy szoktam ébredni hogy lefelé van fordítva a kereszt és a szoba közepén van. Rengeteget vagyok egyedül. Csak édesapám él. Ő meg nagyon sokat van távol.. Éjszaka megy el és reggel jön haza kb 10-11 fele. majdnem hogy elkerüljük egymást. Egyszer egy olyan dolog is történt velem hogy nagy fakereszt ami a falon van le el esett és pontosan fordítva állt meg :( Pap már lett hívva de az csak súlyosbította a helyzetet. Ha érdekelne valakit meg vagyok keresztelve... Mit tegyek ? :(

2015. nov. 12. 21:41
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:

Fogadd el, hogy az enyém vagy:(

De tényleg mitől félsz? Mi van a múltadban?

2015. nov. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Semmi sem :( csak felem történnek ilyenek :((
2015. nov. 12. 21:53
 3/35 anonim ***** válasza:

"Van olyan mikor lebénul a testem"

Mikor? Bővebben lehetne picit?


A mezítláb nyomok meddig voltak a plafonon és mivel voltak ott megjelenítve?


A hangok honnan jönnek?

2015. nov. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Van mikor nem birom mozgatni a lában és testem karom kezem.. hamuval volt.. és mindenhonnan.
2015. nov. 12. 21:59
 5/35 anonim ***** válasza:

Ébren vagy és állasz, amikor nem tudsz mozogni vagy fekszel?

A hamut látod most is?

2015. nov. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
igen látom a hamut most is :(
2015. nov. 12. 22:07
 7/35 A kérdező kommentje:
És volt már mind a kettő szituáció
2015. nov. 12. 22:07
 8/35 anonim ***** válasza:

Én helyedben a rózsafüzért elégetném a kereszteket, pedig feldarabolnám.


Tudnál képet küldeni a hamuról?

2015. nov. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Hogyan ?
2015. nov. 12. 22:11
 10/35 anonim ***** válasza:

Fényképezővel, telefonnal:)

Orvosnál még nem voltál ezzel a problémával?

2015. nov. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!