Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A tetteinek lehet valami...

A tetteinek lehet valami következménye ezotérikus szemmel nézve? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egyik barátom nagyon makacs , szinte alig lehet meggyőzni valamiről. Most kitalálta , hogy elutazik külföldre egy olyan városba , ami elhagyatott , tudni kell , hogy ott van egy nagy temető. Oda akar elmenni kiásni egy sírt , én próbáltam lebeszélni róla , de nem sikerült még tuti fogok próbálkozni vele. Szerintetek lehet valami következménye annak , hogy kiás egy sírt? Légyszíves aki tudna nekem segíteni abban , hogy milyen érvekkel tudom lebeszélni erről az azt is írja le. Nagyon köszönöm!

2015. okt. 14. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb érv, amit tudsz neki mondani az az, hogy fölöslegesen ás ki egy sírt, főleg egy elhagyatott város temetőjében. Amit kiás csak csont, és por. Semmit nem ér el vele.

Következménye maximum annyi lehet, hogy ha elkapják a vámon, csúnyán megrángatják, és nem csak mert emberi maradványokat szállít, hanem hullagyalázás miatt is.

Viszont a kiásott szelleme nem fogja kísérteni, nagyon megidézni se fogja tudni, szóval nagyjából csak "menő" hogy kiás egy sírt, és ennyi.

2015. okt. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ hasznos volt!
2015. okt. 14. 12:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Túl a lehetséges jogi következményeken, egy ilyen tettnek nyilván vannak karmikus következményei, legfeljebb soha nem fogja felismerni az ok-okozati összefüggést a két dolog között az életében, mert ha lenne olyan tudatossági szinten, hogy erre képes lenne, akkor már eleve nem akarná senki sírját megbolygatni.


Egyébként mi lenne a célja azzal, amit leírtál?

2015. okt. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!