Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez lehetséges? Mit tegyek?

Mókaapáca kérdése:

Ez lehetséges? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elég nehéz lesz ezt elhinni...de mindent amit leírok, én valóban teljesen úgyanúgy tapasztaltam meg.

18 éves vagyok. A barátnőm unokatesója (kislány), 4 napja nem tud aludni és remeg éjszaka, ha mégis elalszik, fél órán belül felriad. A szülők betegségre gyanakodtak és elvitték orvoshoz a kislányt. A barátnőm viszont azt mondta, hogy biztosan egy rossz szellem van a dologban, mert ő is tapasztalt hasonlót és csak akkor múlt el amikor átesett egy tisztításon. Én hittem is neki, de azért mégse 100% ban. Elkezdtem ezzel viccelődni így magamban egyedül, cukkoltam a szellemeket és gondolom egyéb lényeket, hogy engem szálljanak meg ha ennyire erősek, velem úgysem bírnak, nem tudnak megijeszteni stb...

Eljött a lefekvés ideje, nagyon fáradt voltam, este konditeremben edzettem. Gondoltam: na ennyit ér ez az egész semmi gondom nem lesz az alvással. Ahogy lefeküdtem, egyre jobban elmúlt az álmosságom és én is képtelen voltam aludni. Ez volt 22:30 körül. Forgolódtam, de nem agyaltam a szellemeken, sokszor van, hogy nem tudok aludni ezt is ilyennek tudtam be. Fél egykor még mindig forgolódtam, és kb 3x-ra mentem ki wc-re. Miután bejöttem sikerült elaludnom, de nemsokára csak úgy felébredtem és megnéztem az órát. Kb 15 percet sikerült aludnom. Itt elegem lett ebből az egészből...

Elkezdtem anyázni. Mondtam hogy: "anyátokat ijesztegessétek már' 'K***a anyátok hagyjatok már aludni' meg ilyenek. Ezután folyamatosan elkezdett pattogni a flakonom, ami már tényleg nagyon felidegesített. A hátamra fordultam és ezt mondtam: "Jézus Krisztus nevében parancsolom, mond meg a neved démon!", ezt úgy közepes hangerővel mondtam ki. Egyébként hiszek Istenben.

Amint ezt kimondtam, egy hatalmas erő belenyomott az ágyba és képtelen voltam mozogni. A szemem lecsukódott és kellemetlen meleg kezdett a tüdőm felől, a torkomon át, a számon keresztül kiáramlani. A szám szavakat formálva mozgott. Azt hogy ténylegesen mondtam e valamit nemtudom, mert teljesen elhakult körülöttem minden, és csak egy hangot hallottam ami beszélt hozzám. Rettenetesen mély volt, és beleremegett a szobám és az ágyam is a szavaiba. Egyszerűen dübörgött a hangja hatalmas erővel. AZt mondta: "Om..(kb még 3-4 szótagból állt a neve, de nem tudtam megjegyezni) vagyok!" és utána csak nevetett. Amint elhalkult újra tudtam mozogni, és csak felültem az ágyamban. Egyszerűen számomra ez olyan felfoghatatlan és vártalan volt, hogy kb 1 percig csak ott ültem az ágy közepén, hogy most mit csináljak. Rettegtem.. Végül muszáj volt kimennem anyukámhoz, aki a nappaliban alszik egy matracon általában, és lefeküdni a kanapéra. Ezután végig nagyon féltem, Istenhez imádkoztam védelemért és, hogy űzze el ezt a démont. Fél három körül voltam képes elaludni. Csak 3 embernek mondtam el mi történt, mert eléggé lehetetlenül hangzik ez az egész. Alvás paralízist már tapasztaltam, de itt nem az ébredés után közvetlenül nemtudtam mozogni, hanem miután a navét követeltem. Nem tudom mitévő legyek. Amit leírtam azt 100% ban így tapasztaltam meg.


2015. dec. 15. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Dolgozz keményen és estefelé hulla fáradt leszel + felejtsd el az ördögűzős horrorokat, mert könnyen alvásparalízised lesz tőled.. A kislánynak vegyél egy hangos könyvet altató zenéset. A barátnődnek tudok egy jó állást az asztro show-nál, ha érdekli a dolog. :)
2015. dec. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*lesz tőle...
2015. dec. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Legoman ***** válasza:

Én mégis paralízisre gyanakodnék elsősorban.

Mindvégig paralízises állapotot éltél át, és az érzet, ahogy nyomnak téged nem rendkívüli, ugyanis paralízis során sokszor előfordul.

Velem is volt már olyan, hogy valaki ült rajtam (paralízis volt), és nem bírtam mozdul, lefogta mindkét karomat, és nyomott. Nagy nehezen lelöktem magamról, majd eltűnt.

Olyat éltem még át, hogy az ágyam magától mozgott, pedig nem mozgott. Éreztem, ahogy mozog, láttam ahogy mozog az ágyam, de mind a paralízis során történt.


Az pedig nem rossz ötlet, hogy a kislánynak vegyenek valamit, vagy kapcsoljanak be valami nyugtató zenét mindig, mert nem biztos, hogy rögtön egy szellemtől nem tud elaludni.

Egy szellem, akkor is feltudja költeni, ha van zene, sőt akkor is bírja piszkálni is.

2015. dec. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Missi_Key ***** válasza:

Hát...hívd a démont, napközben - na ne ilyen bunkó stílusban- és kérdezd újra a nevét...ha teljes ébrenlétből belenyom egy ilyen állapotba kezdhetsz aggódni, bár még akkor is simán megbeszélheted vele a dolgot...


De ha hulla fáradtan insomniásan paralizises tünetet produkálsz miután tudat alatt egész nap a démonoktól paráztál ne nagyon csodálkozz

2015. dec. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Perecz Petra válasza:
Próbálj meg vele beszélni úgy hogy nyugodt vagy.
2016. jan. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Missi_Key ***** válasza:
Megtudtál valamit?
2016. jan. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!