Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemek léteznek?

Szellemek léteznek?

Figyelt kérdés
2015. dec. 26. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Most a te dolgod, hogy hiszel e bennük, vagy sem. Szerintem léteznek, több módon is bizonyították számomra. Gondolom sokan nem hisznek bennük, de ez természetes, hisz aki nem látott még az nincs meggyőződve h léteznek.
2015. dec. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretek hinni. Nem is tudok. Azt tartom elképzelhetőnek, amit láttam, hallottam, éreztem. Szellemet pedig már láttam, és éreztem.
2015. dec. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Igen. Láttam és éreztem is. De nem azért jönnek h ijeszgessenek. X-akták és társaik csak túlzások.
2015. dec. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Spilerke ***** válasza:
69%
Nem léteznek annak ellenére, hogy sokan úgy akarják beállítani ezt, mintha léteznének szellemek személyes tapasztalatra hárítva (gondolom személyes indokból teszik ezt). Bármilyen megmagyarázhatatlannak tűnjön egy eset mindenre van logikus magyarázat, de legtöbbször nem látjuk azt, éppen azért, amiért hinni akarunk valamiben. Ha felteszel itt egy kérdést számíthatsz arra, hogy a sok ezoterikus guru a személyes tapasztalatra fog hivatkozni. Ha ez nem válik be, akkor jönnek a klinikai halál állapotában észleltek + valamilyen blog, cikk, könyv belinkelve, amiben mindig egy másik forrásra hivatkoznak. Aztán jön az a mondat, hogy "aki nem akar hinni azt nem is lehet meggyőzni", és végül megy a szájkarate, ahol minden össze van keverve mindennel. Filozófia, ezotéria, tudomány, kvantumfizika stb. Ezek összessége össze van gyúrva ezoterikus kvantum hógolyóvá. Oda vissza ismerlek őket, már aligha tudnának újat mondani, amit ne tudnék előre megjósolni.
2015. dec. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2015. dec. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
Igen, épp most szellemtettem egyet
2015. dec. 27. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor erre mondjatok magyarázatot kérlek!


Ott voltam mikor papám meghalt rá pár évre ott aludtam mamámnál. Be volt hajtva az ajtó de a huzat miatt kinyílt vagyis gondoltam a huzat az... aztán becsuktam és néztem az ajtót ki ne nyíljon. Lefeküdtem néztem az ajtót és egyszer csak elment valami fehér árny az ajtó elött mert ilyen üveges az ajtó és át lehet rajta látni igaz nem 100%tisztán de látni ha valaki elmegy ott és egy fehér nagy homály elment az ajtó elött a folyosón a konyha fele ahol meghalt a papa.


Azóta hiszek a szellemekben mert se kocsi se senki nem volt épp az utcában aki be tudott volna világítani és nem a mama volt az!

2015. dec. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Minden élő embernek van szelleme de látni nem lehet.

Ezért szokták a jelentős személyiségekre mondani, hogy "szellemi nagyság" vagy "szellemi óriás".

De vannak szellemi törpék is. :)

Hogy a halottaknak van-é szellemük, azt nem tudom.

2016. jan. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Egyszer olvastam erre a kérdésre egy frappáns választ. Kapcsolj ki mindent a szobádban, tv, számítógép, telefon, stb... Attól, hogy ezek a dolgok nem működnek még az összes tv adó, rádió frekvencia, internet mind ott van körülötted csak nincs hozzá megfelelő eszközöd amivel ezeket érzékeld. Elképzelhető, hogy a szellemek is ilyenek. Lehet, hogy nem léteznek, de az is elképzelhető, hogy csak nincs hozzá megfelelő eszközünk amivel tudjuk őket érzékelni.
2016. jan. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem nem,de mindenkinek saját döntése,hogy hisz e bennük.
2016. jan. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!