Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek-e szellemek? (A...

Léteznek-e szellemek? (A többit lent olvassátok el! )

Figyelt kérdés
Tavaly, amikor itthon voltam egyedül, akkor furcsa dolgok törtöntek a házban. (kertes ház) De csak akkor történtek, amikor egyedül voltam, vagy este, amikor rajtam kívül mindenki aludt. Na szóval itthon voltam egyedül és egy sikonyt hallottam a házban. Sikítottam és befogtam a fülemet. Aztán még aznap este már mindenki aludt, de én nem tudtam aludni. Valami a fürdőszobában folyamatosan kopogott a tükörnél. Féltem. Aztán megreccsent a padló a szobámban és fehér árnyakat láttam. Sikítottam. Anyáék nem akartak hinni nekem. Másnap mintha a poharak zörögtek volna a szekrényben. Utána később valaki kopogott az ablakon. Kinéztem, de nem volt ott senki. Aztán megéheztem és megkentem a kenyeker vajjal. Volt egy másik kenyér is a tálcán és magától megmozdult. Éreztem valaminek a jelenlétét. Anyáék nem hitték el. Ők nem hisznek az ilyenekben, de engem nem érdekel!

2015. szept. 16. 14:45
 1/5 Legoman ***** válasza:

Nyugodj meg először is.

Ha legközelebb történik valami ilyen veled, akkor két dolgot tehetsz:

1.

Megpróbálod kideríteni, hogy mi történt. Vagyis racionális magyarázatot keresel rá, és alaposan leellenőrizel mindent.


2.

Rászólsz arra, aki ott van (ha ott van).

Megkéred arra, hogy ne zavarjon téged.

2015. szept. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ádámflekk teliblekk válasza:
Én hiszek neked! Már velem is törtöntek ilyen dolgok. Mindenkinek más a véleménye erről, mert sokan nem hisznek benne. Van, aki hülyeséget ír. Azzal ne foglalkozz! ♠
2015. szept. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De nem volt ott akkor senki! Mindenki aludt, nappal meg egyedül voltam itthon! Amúgy most, hogy ezt leírtam, megint hallom a kopogásokat...
2015. szept. 16. 15:02
 4/5 Legoman ***** válasza:
Nem közvetlen élő személyre gondoltam azáltal, hogy rászólsz, és megkéred, hogy ne zavarjon.
2015. szept. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Léteznek
2015. szept. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!