Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hajnalban kétszer csöngettek...

Hajnalban kétszer csöngettek az ajtónál és nem volt ott senki. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Mint a címben is említettem ma hajnali 5:50-kor csengettek az ajtónknál. Felriadtunk a párommal, ő kiment és kinézett az ajtó kis ablakrésén ( nincs kukucskáló ). Sötét volt, de nem volt ott senki és zajt sem hallott. Vissza jött az ágyba és akkor egy erőteljesebb(hosszabb) csengés volt. Kiment gyorsan ajtót nyitott, fényt kapcsolt és nem volt ott egy lélek sem. Semmilyen zaj, hogy valaki elfutott, elbújt stb. Végignéztük az egész lépcsőházat, 2 emelet az egész, mi a 2.-on lakunk. Padlásrészt is megnéztük nem e bújt el valaki.Sehol egy lélek, síri csend. Ha valaki viszont kiment volna a lenti bejárati ajtónál akkor hallottuk volna, mert elég hangosan csöng a kapunyitó. Jó, azt hittük betörő ellenőrzi itthon vagyunk e, nem tudom. Visszafeküdtünk, és olyan 6:40-kor kopogtak az ajtónál. Most sprintben kiszaladt a párom, kinézett, hallgatózott semmi zaj, senki nem volt. Biztos nem álmodtunk, nem hallucináltunk, még nem fordult elő ilyen velünk. Kicsit most félek és mivel hiszek a természetfelettiben tartok tőle, hogy ez lehet az egyik magyarázat. A szomszédainkat sem zártuk ki teljesen a gyanuból, de mellettünk s szembe velünk is középkorú, normális emberek laknak s 2 éve mióta ott lakunk nem volt rá példa. Szemben lakó urat megkérdeztük, ő azt mondta nála nem csöngettek és nem hallott semmit. Valami ötlet? Picit félek, mert úgy érzem nem vagyok biztonságban otthon...Köszönöm előre a válaszokat, bármilyen nemű is legyen az!

2015. dec. 30. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
nyilván egyből idegen lényekre kell gyanakodni
2015. dec. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem akarok semmit sem elkiabálni, de ha egyszeri eset volt és azóta semmi sem történt akkor valószínűleg megviccelt titeket egy szomszéd, de ha más dolgok is történnek akkor természetfeletti lényeket is számításba kell vennünk, ebből az egy esetből biztosra nem tudhatok semmit.
2015. dec. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én nem gondoltam egyből erre, a legírásban is láthatod. Ma történt a dolog, remélem többet nem lesz rá példa. Más nem történt. Olyan volt, hogy utána bekapcsoltuk a tv-t és az adásnak elment a hangja s írtó fura zajokat adott a tv volt ma reggel, de ezt nem tulajdonítom egyből természetfelettinek természetesen, hisz van rá egyéb magyarázat is ugyebár. De erre amit le írtam kíváncsi vagyok lehet e más magyarázat is. Esetleg történt e már mással is hasonló..
2015. dec. 30. 16:11
 4/6 Missi_Key ***** válasza:
hát, trollkodhat betörő, de ha tényleg semmit nem lehetett hallani esetleg ellenőrizhetitek a csengő elektronikáját. bár az a kopogást nem magyarázná.
2015. dec. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem tudok értelmes választ adni de légyszi írd már meg ha esetleg történik még valami hasonló!
2015. dec. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk volt már hogy az időjárástól elromlott az elektronika, először mi is megijedtünk.
2016. jan. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!