Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha meghalok a mennybe szállok...

Ha meghalok a mennybe szállok és angyal leszek?

Figyelt kérdés

#halál #ezotéria #angyalmennyország
2016. jan. 12. 22:47
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
66%
nem. ha meghalsz akkor újraéledsz egy másik világban és örökre be leszel zárva egy sötét szobába, ahol meg fogsz őrülni a magány, a néma csend és a sötétség miatt.
2016. jan. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Párnahuzat ***** válasza:
Ezt mindenki döntse el magának.
2016. jan. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
#1 Ne hazudj nekem!
2016. jan. 13. 00:34
 4/29 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy ez lesz velem. Ez kb olyan, mint amikor baleset után kórházba kerültem és azt mondták anyáéknak az orvosok, hogy "sajnálom, de az ön fia, ha magához is tér. Nem fog tudni kommunikálni és reagálni semmire" Gyakorlatilag azt mondták, hogy egy agyhalott zöldség leszek, és lám tudok beszélni még ilyenek.
2016. jan. 13. 00:42
 5/29 Legoman ***** válasza:
16%

Ha meghalsz nem leszel angyal.

Reinkarnálódsz egy újabb életbe, amit a karma fog befolyásolni.

2016. jan. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Az ember nem lesz angyal. A keresztények szerint sem. Ha kiérdemelted, a mennybe kerülsz, és a jutalmad, hogy örökre isten mellett élhetsz. De nem válsz angyallá.
2016. jan. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Miért nem lehetek angyal? Ha a karmámat nézzük nem éppen jósolok magamnak fényes jövőt, ami a következő életemet illeti.
2016. jan. 13. 11:01
 8/29 anonim ***** válasza:
Olvasd el a szentirát,legalabb az ujszövetseget es mindent megtudsz.Isten azt mondja melyik lélek vetkezik annak kell meghalnia.Igy mivel minden lelek bünös igy mindenki meghalDe lessz feltámadás.Isten azt mondja,hogy a szelidek öröklik a földet es midvegig rata lakoznak.A feltamadas altal meg fog valosulni.Istenek nincs szüksege bünös emberekre az egbe,eleg neki a földön levő bajok.
2016. jan. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 Mokyu! ***** válasza:
Miért akarsz "angyal" lenni?
2016. jan. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Én vagyok bűnös ember, és azért szeretnék angyal lenni, hogy szárnyaim legyenek, amivel repülni tudnék.
2016. jan. 13. 14:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!