Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogyan tudok segíteni nektek?

Hogyan tudok segíteni nektek?

Figyelt kérdés

Parapszihologiát tanulok, és nagyon sok mindent megtapasztaltam már az életben, láttam csúnya dolgokat, és láttam szépeket

Nagyon sok kérdést látok, amire tudnék sokatoknak válaszolni csak egyszerűen időm nem engedi hogy válaszoljak nektek

Nagyon sok tévhit, téveszme van, főleg a kommentelők között. Mindenkire nyitott vagyok, és érdeklődő senkit sem akarok meggyőzni, hogy mi a helyes és mi nem.

Ha érdekel titeket a parapszihologia mélye, vagy csak kérdésetek van amire itt nem kaptok választ, írjatok kommentet, és privátba segitek vagy akár fel is hívlak titeket, egy telefonszám csere után

teljesen ingyen természetesen, hogy miért?

mert mindenki jól jár, én szeretnék segiteni azoknak akik még nem ismerik az élet titkait, és ti meg tudással, infoval gazdagodtok :)

előre is köszönöm aki megtisztel a megkeresésével!

üdv

N



2016. jan. 11. 14:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Szeretném megérteni a nőket. Nekem csak ennyi a kérésem...
2016. jan. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Tudnál nekem parapszichológiai folyóiratokat linkelni? Főleg olyanokra gondolok, amelyekben peer-review rendszer van, és rendesen hivatkozva van a forrásirodalom.
2016. jan. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Ez kedves tőled.

A magam nevében megköszönni tudom csak a segíteni akarás szándékát, de sajnos én ezt már előző életeimben is visszautasítottam.

Sok sikert a további életutadban.

Utunk többet nem keresztezi egymást.

2016. jan. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Fish1 ***** válasza:
Mesélnél a megtapasztalásaidról konkrétan?
2016. jan. 12. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

A párom is ugyanebbe a témában dolgozik, és mikor megismerkedtem vele, ő már 10 éve ezzel foglalkozott

Hála neki, és a körülötte lévő szakértő embereknek, és is elkezdtem fejlődni, érzékelni, látni, és legfőképpen tapasztalni :)

Elvégeztem jó néhány tanfolyamot, és rengeteg könyvet olvastam ki a témában, idegen nyelveken is

Nemrég meg elkezdtem a parapszihológiai képzést, egy magyar akadémián aminek vannak külföldi központjai is.

Ez nagyon röviden a "tanulmányaim"

És hogy miket láttam?

Láttam, csodálatos gyógyulásokat felépüléseket a legcsúnyább betegségekből, depressziós embereket boldogan, szétment párokat együtt, és gyászolokat megnyúgvást találni

Nekem ezek a legnagyobb élményeim

és igen érzékelem az angyalokat, energiákat, szellemeket, és más negatív lényeget

de hát ez a munka már csak ezzel jár :)

2016. jan. 13. 08:51
 6/26 anonim ***** válasza:

"egy magyar akadémián"


Olyan csak egy van, a Magyar Tudományos Akadémia, de ott nem foglalkoznak vajákos baromságokkal.

2016. jan. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Magyar Szellemtudományi Akadémia, nézz utána

Budapesten, Király utcában találod, A Nagymező utca előtt

szívesen :)

2016. jan. 13. 11:28
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Az első vagyok. és még mindig nem értem a nőket....
2016. jan. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
És mitől szellemTUDOMÁNYI az az "akadémia"? Tisztában van vele a kedves kérdező, hogy mitől tudomány a tudomány?
2016. jan. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

én teljesen! a parapszihologiát rengeteg elismert egyetemen oktatják külföldön csak még itt magyország van lemaradva, de nem sokáig..

sajnálak hogy ilyen beszűkült a világ nézeted, és nem vagy nyitott a világra és a tudomány egyes részeire

legalább utàna néznél google-ban mielőtt ilyeneket kommentelsz :)

2016. jan. 13. 22:04
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!